Dále doporučujeme, cestování, hry, zábava

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak převést, jak otevřít, čím prohlížet, v čem spustit, jak konvertovat, v čem upravit, jak přehrát, kterak editovat, jak spustit, jak vytvořit soubory následujících typů: dokumenty, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, systémové soubory, video soubory, šablony dokumentů, hudební audio soubory, koncovky souborů, konfigurační soubory, komprimace dat, spustitelné soubory apod.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: materiály, věda, chemie, účetnictví, stavebnictví, zkratky, literatura, internet, náboženství a křesťanství, ekonomie a ekonomika, technika, psychologie, jídlo, filozofie, lékařství a medicína, fyzika, nápoje, nemoce, software, nástroje, cestování, počítače, školství, latina atd.

Nejhranější hry online

Doporučujeme nejhranější hry online Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Pro dívky, parkování - parkovačky, Střílečky, Strategie, Závodní, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Sportovní, Klasické, Oddechové, Logické, Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry a podobně.

Klíčová slova: Obrázky vlajek států světa, Nejlepší online hry zdarma, Slovník pojmů Co je to?, Databáze osobností Kdo je to?, Country flags, volný čas, Online testy zdarma bez registrace, Kliparty zdarma ke stažení, Juventus Turín, Počítačové tapety pro Windows, internet, Vánoční web, Nejlepší hry pro dívky

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, okresy České republiky, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, měny, státy usa, země EU, obecné zkratky, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky, hudební zkratky, vojenské hodnosti apod.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako osobnosti, zločin a právo, filozofie, podnikání a podnikatelé, mytologie, školství, vlastnosti, historie, žurnalisté a novináři, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hanlivé až sprosté přezdívky, národnost, křesťanství, umělci, politika, lékařství, politici, státní správa, profese a zaměstnání, nadpřirozené osoby, poruchy, záliby, sport, přezdívky atd.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako hmyz, smajlíci a emotikony, Vánoce a Advent, dopravní prostředky, halloween, přístroje, osobnosti a lidé, náboženství, květiny, auta, ovoce, sport, zelenina, mapy, symboly, Velikonoce, velikonoční kliparty, nápoje, láska, muži, hudba, jídlo a nápoje, ptáci, nástroje a přístroje atd.

Státní vlajky zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky zemí. V této jedinečné sbírce naleznete země Afriky, země jižní Asie, Antarktidy, země východní Asie, země Severní Ameriky, země střední Asie, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, státy jižní Ameriky apod.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Keywords:Státní vlajky zemí, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Dopravní značení, tipy, Cestovatelské stránky, URL, hyperlinky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Austria, Nejhranější hry online, Prapory českých měst, Tapety na PC zdarma ke stažení

Vánoční web - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom zkuste Vánoční web. Tématické články jsou z kategorií vánoční filmy, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční stromeček, vánoční dárky, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Tapeta, Vánoční kaktus, Rumové řezy, Umělý vánoční stromek, Zima, Vídeň, Zdraví, Obrazovka, K Vytištění, Jmenovka, Vánoční dekorace, Kinder, Písnička, Dia, Papírové ozdoby, Adventní svícen, Vánoční koule, Stromeček, Německy, Vánoční koledy, Vánoční svařák, Vánoční pozadí, Jmelí, Nový rok, Linux, Jesličky, Plocha, Kameňák, Štóla, bezlepkové cukroví, Štědrý den apod.

Online hry pro děti zdarma

Doporučujeme online hry pro děti zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Postřehové, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Sportovní, Relaxační onlinovky, Akční hry, Strategie, strategické hry, Logické a tak podobně.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, Online vánoční magazín, Kliparty zdarma ke stažení, Shakira, Skvělé hry online zdarma, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, zeměpis, Armenia, Nejlepší hry pro dívky, info, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, P

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy atd.

Přísloví, moudra, úsloví, rčení, hlášky, myšlenky, moudrosti

Citáty slavných, Přísloví, moudra, úsloví, rčení, hlášky, myšlenky, moudrosti, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o odvaze, citáty o ženách, citáty o víře, hlášky o alkoholu, citáty o bohatství, přísloví o naději, citáty o nenávisti, citáty o rozumu, citáty o dobru, citáty o manželství, citáty o lásce, moudra o dětech, citáty o životě, citáty o lži, citáty o zdraví, citáty o přátelství, citáty o penězích, citáty o zlu, citáty o člověku, citáty o smrti od různých známých osobností.

Informace, cestování, hry, zábava

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako vodorovné značení, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, výstražné značky apod.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Wallpapers na plochu PC - wallpapery na PC ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapers na plochu PC. lze použít v tablet, mobil, monitor, smartphone, počítač, notebook, mobilní telefon, displej, ultrabook, PC, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows 98, Windows 10 Mobile, Lubuntu, Linux Fedora, Windows 95, Linux Xubuntu, BlackBerry OS, Windows Me, Mac, Red Hat Linux, Linux Mint. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení z kategorií flóra, stromy, ptáci, fantasy, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní a závodní auta, oceán, moře, pláže, nature - příroda, Rally, závody aut, vesmír, kosmos, zvířata, free wallpapers, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, fraktály, sportovní wallpapery, Formule 1, armáda, válka, zbraně, květiny. Zvolit si můžete z velikostí 412x846, 854x480, 1366x1024, 375x667, 1920x1280, 360x720, 1080x1920, 1920x1080, 1280x854, 800x1280, 1080x1800, 1536x2048, 1024x768, 1200x1920, 2560x1600, 2048x1536 atd.

Klíčová slova: zdarma, doporučujeme, A, Tara Reid, webové stránky, Přehled přípon a koncovek souborů, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Gratulace a přání, zadarmo, Seznam zkratek a akronymů, Vlajky spojených států amerických

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy atd.

Přísloví, moudra, úsloví, rčení, hlášky, myšlenky, moudrosti

Citáty slavných, Přísloví, moudra, úsloví, rčení, hlášky, myšlenky, moudrosti, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o odvaze, citáty o ženách, citáty o víře, hlášky o alkoholu, citáty o bohatství, přísloví o naději, citáty o nenávisti, citáty o rozumu, citáty o dobru, citáty o manželství, citáty o lásce, moudra o dětech, citáty o životě, citáty o lži, citáty o zdraví, citáty o přátelství, citáty o penězích, citáty o zlu, citáty o člověku, citáty o smrti od různých známých osobností.

Síť, cestování, hry, zábava

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako dopravní prostředky, jídlo a nápoje, Vánoce a Advent, ženy a dívky, hmyz, ptáci, zelenina, láska, květiny, mapy, symboly, ovoce, rostliny, věda, smajlíci a emotikony, hudba, zvířata, nástroje a přístroje, nápoje, halloween, Velikonoce, velikonoční kliparty, náboženství, přístroje atd.

Federace USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Federace USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Montana, Georgie, Kansas, Louisiana, Kalifornie, Minnesota, Idaho, Arizona, Oklahoma, Washington, Missouri, Jižní Karolína, New Hampshire, Massachusetts, Oregon, New York, Nevada, Havaj, Mississippi, Wyoming, Colorado, Delaware, Utah, Severní Dakota, Nebraska, Vermont atd.

černý humor, vtípky, vtipy, fórky, vtipné texty, frky

Zkuste vypnout! černý humor, vtípky, vtipy, fórky, vtipné texty, frky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, kameňáky, poslední věty před smrtí, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, anekdoty o politice, frky o zvířatech, židovské anekdoty, murphyho zákony, vtipné citáty apod.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Klíčová slova: humor, Online testy zdarma, Online zeměpisné testy zdarma, pro dospělé, weby, O filmech Avatar 1 a 2, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Federace USA, Nejhranější hry online, Dopravní značky, multimédia, zajímavosti, Filmy, natáčení, střih, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Zeman: Přijde Miloš Zeman nečekaně dříve domů a žena se trochu lekne: - "Panebože, to už jseš doma?!" - "Doma mi klidně říkej Milošku…"

Ronald Reagan se setkal s Gustávem Husákem. Bylo to v době, kdy se jak v USA, tak v Československu připravovaly prezidentské volby. "Ja vím, že asi patnáct miliónů voličů bude proti mně," povídá Reagan. "Ale i tak mě zvolí." "Zrovna jako u nás!" zvolal Husák.

Hoď mi sem to kladivo.

Další odkazy:

HTML5 Browserspiel
Doporučené odkazy
Zlatan Ibrahimović
Partnerské weby
Plzeňské památky, atrakce a pivo
Naše tipy
Omalovánky k vytištění
Zajímavé internetové odkazy
Omalovánky pro děti online
Tipy na zajímavé weby
Filmy, filmová kamera, střih

Děkujeme vám za vaši návštěvu.