Dále doporučujeme, počítače a internet

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Super online kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme super online kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Běžte na online hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této jedinečné sbírce naleznete Závodní moto hry, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Sportovní, Akční hry, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Logické a tak podobně.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

World wide web, internet, počítače a internet

Webové online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme webové online hry zdarma . Naleznete zde Skákací a hopsací gamesky, Puzzle a skládačky, Střílecí hry, Oblíkačky, Vzdělávací a výukové hry, Oddechové hry, Adventury, Arkády a plošinovky, Letecké simulátory, Adventní, vánoční hry, Auta a závodní, Sportovní gamesy, Deskovky, Akční gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Barbie hry, Vaření a smažení, Strategické onlinovky, Hry s koňmi, Farmářské hry, Logické hry apod.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak importovat, jak spustit, jak konvertovat, čím prohlížet, jak otevřít, v čem upravit, jak převést, kterak editovat, jak přehrát, jak exportovat soubory z následujících kategorií: dokumenty, grafiku, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, internet a web, systémové soubory, šablony dokumentů, hudební audio soubory, konfigurační soubory, video soubory, spustitelné soubory apod.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Klíčová slova: Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Nej hry online, Vlajky spojených států amerických, zadarmo, Poker, Databáze osobností Kdo je to?, V, Vánoční magazín, Vánoční koledy, humor, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Vlajky států světa, výukové pomůcky

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dodatkové tabulky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, vodorovné značení, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky apod.

Síť, počítače a internet

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Online životopisy, biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako novináři a žurnalisté, herci a herečky, zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: HIV pozitivní, Překladatel, Imitátor, Vrah, Němci, Sci-fi, Žijící, Podnikatelé, Exilový prezident, Teolog, New York Rangers, Kancléř, Mluvčí, Básník, Zpěvačky, Dallas Stars, Orlík, Hejtman, Kladno, Druhá světová válka, Archivář, Protektorát, Vražedkyně, Producent, Obchodník, Máj, Charta 77, Vojevůdce, Upálen, Miliardáři, Generalissimus, Angličané, Esejista, Český slavík, Textař, Architekt apod.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Keywords:Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, pro děti, info, Svátky, jmeniny, kalendář, počítače, zeměpis, Dopravní značení, Tapety se zvířaty na plochu PC, doporučujeme, Super free web games zdarma, multimédia

Super free web games zdarma

Doporučujeme super free web games zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Akční hry, Bojové gamesy, Logické, Sportovní a tak podobně.

Vtipy, frky, ftipy, fóry, fórky, vtípky

Potřebujete se naladit? Vtipy, frky, ftipy, fóry, fórky, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Frky ze života, Frky, vtipy, vtípky, Vtipné hádanky, Frky o tchýních, O mužích, Vtípky o blondýnkách, O škole, O gayích a homosexuálech, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech, O Němcích, Vtipy o Bohu, O Somálcích, Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ženách, O zvířátkách, O Windows, Vtipy o doktorech, O ekonomech apod.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Náš tip, počítače a internet

Online hry pro děti zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry pro děti zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Pro dívky, Akční hry, Relaxační hry, Postřehové hry, Strategie, Bojové hry, Logické hry, Animace, Hry pro děti, Adventury, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Střílečky a tak dále.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: psychologie, příroda, zločin a právo, lékařství a medicína, účetnictví, stavebnictví, školství, matematika, latina, věda, kultura, nápoje, chemie, český jazyk, materiály, nemoce, hardware, cestování, náboženství a křesťanství, ekonomie a ekonomika, nástroje, politika, fyzika, software atd.

Online adventní magazín - vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční přání, adventní všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Kavkazská jedle, Milka, Tiskárna, Jmenovky, Vídeň, Jesličky, Slámový adventní věnec, Kinder, Santa, Televize, Vánoční svíčky, Vánoční kaktus, Vánoční světýlka, Vánoční pozadí, Pokrmy, Osvětlení do oken, Keramický adventní věnec, Dia, Staroměstské náměstí, Vánoční koule, Vánoční dekorace, PF, Perníčky, Anděl, Tisk, Vinná klobása, Silvestr, Korálky, Třásně, Osvětlení, Adventní neděle apod.

Klíčová slova: webové stránky, Pozadí na plochu PC, Super online kvízy, Cestování do USA, Online hry pro děti zdarma, kuriozity, Slovník pojmů Co je to?, Vánoční rostliny, linky, pro dospělé, URL, hyperlinky

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Počítačové tapety pro Windows - wallpapers na plochu PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Počítačové tapety pro Windows. vhodné pro notebook, smartphone, počítač, mobil, ultrabook, phablet, obrazovka počítače, PC, tablet, displej, mobilní telefon a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Mac, Slackware, OSX, Chrome OS, Windows 10, Linux Ubuntu, Windows NT, Microsoft Windows Vista, macOS, Android. Full HD wallpapers na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: letadla, operační systémy, Windows, jídlo a nápoje, příroda, krajina, motorky, motocykly, adventní a vánoční tapety, sportovní pozadí, květiny, kytky, budovy a stavby, dopravní prostředky, rostliny, hry a herní wallpapery, vesmír, planety, galaxie, zvířata, hudební tapety, 3D a Abstraktní, Velikonoce - velikonoční tapety, voda a bubliny, psi a štěňátka, wallpapery. Dostupné velikosti jsou 360x760, 800x600, 1152x864, 1800x1440, 375x812, 1440x2560, 2160x3840, 1920x1080 Full HD, 2560x1600, 1920x1200, širokoúhlé 1366x768, 750x1334, HD 1280x720, 1280x1024, 360x640, 1536x2048 atd.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Státní prapory všech zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech zemí. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země východní Asie, země střední Asie, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, státy Blízkého východu, Antarktidy, země Afriky, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, země jižní Asie apod.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Nejlepší online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme nejlepší online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Auta a závodní, Vzdělávací a výukové hry, Oddechové hry, Akční gamesky, Sportovní gamesy, Střílecí hry, Strategické onlinovky, Oblíkačky, Adventní, vánoční hry, Omalovánky, Logické hry, Hry s koňmi, Hannah Montana, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vaření a smažení, Karetní hry - solitaire, online html5 hry, Letecké simulátory, Skákací a hopsací gamesky, Puzzle a skládačky, Adventury apod.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Staré hry online

Vyzkoušejte staré hry online Hry jsou rozdělené kategorií: Bojové hry, Pro dívky, Střílečky, Hry pro děti, Animace, Logické hry, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Postřehové hry, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Akční hry, Adventury, Strategie, Závody aut, Hry pro dva hráče a tak dále.

Klíčová slova: volný čas, cestování, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Obrázek vánočního zvonečku, Super online kvízy, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, odkaz, Taylor Swift, Počítačové tapety pro Windows, B, M

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Počítačové tapety pro Windows - wallpapers na plochu PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Počítačové tapety pro Windows. vhodné pro notebook, smartphone, počítač, mobil, ultrabook, phablet, obrazovka počítače, PC, tablet, displej, mobilní telefon a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Mac, Slackware, OSX, Chrome OS, Windows 10, Linux Ubuntu, Windows NT, Microsoft Windows Vista, macOS, Android. Full HD wallpapers na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: letadla, operační systémy, Windows, jídlo a nápoje, příroda, krajina, motorky, motocykly, adventní a vánoční tapety, sportovní pozadí, květiny, kytky, budovy a stavby, dopravní prostředky, rostliny, hry a herní wallpapery, vesmír, planety, galaxie, zvířata, hudební tapety, 3D a Abstraktní, Velikonoce - velikonoční tapety, voda a bubliny, psi a štěňátka, wallpapery. Dostupné velikosti jsou 360x760, 800x600, 1152x864, 1800x1440, 375x812, 1440x2560, 2160x3840, 1920x1080 Full HD, 2560x1600, 1920x1200, širokoúhlé 1366x768, 750x1334, HD 1280x720, 1280x1024, 360x640, 1536x2048 atd.

Internet, síť, počítače a internet

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Seznam souborových přípon

Velký Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak exportovat, jak importovat, čím zobrazit, kterak editovat, jak převést, jak vytvořit, čím prohlížet, jak konvertovat, jak přehrát, v čem upravit následující typy souborů: komprimace dat, písma, fonty, konfigurační soubory, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, internet a web, systémové soubory, šablony dokumentů, hudební audio soubory, video soubory, obrazy disků apod.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Klíčová slova: školství, internetové stránky, Nej hry online, Staré hry online, internet, Recept na domácí čokoládové pralinky, Nejlepší online hry zdarma, Seznam souborových přípon, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Přehled formátů souborů, F, Státní prapory všech zemí, Adventní kalendář pro děti i dospělé, 10

Několik fórů na závěr. Vtip Žrout času: ,,Je to modré, a požírá to čas. Co je to?" Facebook!!

Proč mají gayové nejraději léto? Je barevné, módní a ostatní chlapi jsou v trenýrkách.

Upozornění: na letácích ČSSD došlo k tiskové chybě: uvádí se, že v případě jejich vítězství "každý důchodce dostane 13. důchod". Správné znění je "každý 13. důchodce dostane důchod". Za prohození slov se tiskárna omlouvá.

Další odkazy:

Ježíšek
Odkazy na užitečné webové stránky
Zlatan Ibrahimović
Zajímavé webové stránky
Dubai
Tipy na zajímavé weby
Vše pro zvířecí miláčky
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Vánoční jídlo
Zajímavé internetové odkazy
Jmenovka na vánoční dárky zdarma ke stažení a vytištění

Děkujeme vám za vaši návštěvu.