Dále doporučujeme, volný čas a zábava

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako sport, jídlo a nápoje, halloween, osobnosti a lidé, dopravní prostředky, auta, květiny, smajlíci a emotikony, mapy, ženy a dívky, nástroje a přístroje, Vánoce a Advent, hudba, láska, ptáci, ovoce, hmyz, stavby, rostliny, Velikonoce, velikonoční kliparty, přístroje, symboly, nápoje atd.

Síť, volný čas a zábava

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Vtípky, kameňáky, anekdoty, černý humor, vtipné texty, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, kameňáky, anekdoty, černý humor, vtipné texty, ftipy. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o Bohu, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O zvířátkách, O ekonomech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o policajtech, O ženách, O gayích a homosexuálech, O Windows, O Somálcích, O manželství, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, O důchodcích, O Němcích, O škole, Vtipné hádanky, O mužích, Vtipy o doktorech, Frky o tchýních, Vtipy o Pepíčkovi apod.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Klíčová slova: výukové pomůcky, weby, Biografie slavných osobností, pro děti, Barbados, volný čas, internetové stránky, linky, Šťastné a veselé Vánoce, Kliparty pro Office, Státní vlajky států světa, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, zábava

Bonmoty, aforismy, výroky, rčení, motta, myšlenky, moudra

Citáty slavných osobností, Bonmoty, aforismy, výroky, rčení, motta, myšlenky, moudra, z kategorií citáty o manželství, citáty o dobru, hlášky o alkoholu, citáty o životě, citáty o lásce, citáty o štěstí, citáty o člověku, citáty o nenávisti, citáty o smutku, moudra o dětech, citáty o svobodě, citáty o kráse, citáty o zdraví, citáty o víře, citáty o rozumu, citáty o přátelství, citáty o penězích, citáty o odvaze, citáty o lži, citáty o smrti od různých známých osobností.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Online vánoční magazín - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom se podívejte Online vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční zábava, vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Blahopřání, Santa Claus, Bůh, K Vytištění, Štědrý večer, Sněhulák, Neviňátko, Rumové řezy, Samolepky, Keramický adventní věnec, Jezulátko, Brambořík, Smrk, Keramika, Zdraví, Francouzsky, Kapr, Pastýř, Vánoční světýlka, Pokrmy, Osvětlení do oken, Adventní trhy, Linux, Schleich, Striezelmarkt, Vánoční kaktus, Desktop, Jesličky, Přání, Tablet, PF apod.

Informace, volný čas a zábava

Online adventní magazín - vánoční web

Vánoce za dveřmi? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Tak vyzkoušejte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční zábava atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční stromek, Vánoční filmy, Zdraví, Křesťanství, Samolepky, Vánoční ubrusy, Vánoční ozdoby, Windows, Santa Claus, Koledy, Kinder, Plzeň, Jingle Bells, Vánoční svařák, Rumové řezy, Sněhulák, Stromeček, Přáníčko, Adventní neděle, Drážďany, Štědrý večer, Německy, Smrk, Písnička, Husarské knoflíky, Anglicky, Slámový adventní věnec, Adventní svícen, K Vytištění, Keramika, Jarmark apod.

Fórky, frky, vtipné texty, černý humor, ftipy, anekdoty

Zkuste vypnout! Fórky, frky, vtipné texty, černý humor, ftipy, anekdoty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií O mužích, Frky ze života, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtípky o blondýnkách, O zvířátkách, Vtipy o doktorech, Vtipy o cikánech, O manželství, O ženách, Frky, vtipy, vtípky, O Somálcích, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech, O Chucku Norrisovi, O důchodcích, O škole, O ekonomech, O Slovácích, O Němcích, O gayích a homosexuálech apod.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Mj. na webu naleznete online testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma atd.

Keywords:Životopisy osobností, Super online flash hry, A, Wallpapery na plochu PC, Tipy na vánoční dávky pro tatínky, V, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Vlajky států USA, Sexy Halle Berry, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, zdarma, webové stránky

Federace USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Federace USA. Zde naleznete například vlajky států Maine, Iowa, Severní Karolína, Utah, Mississippi, Connecticut, Kalifornie, Ohio, Arizona, Louisiana, Jižní Karolína, New Hampshire, Aljaška, Georgie, Montana, Minnesota, Alabama, Indiana, Michigan, Wisconsin, Nevada, Rhode Island, Pensylvánie, Texas, New York, Missouri atd.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, krajů České republiky, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Internet, síť, volný čas a zábava

Wallpapery na plochu PC - pozadí na plochu počítače

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapery na plochu PC. můžete využít v monitor, PC, smartphone, notebook, mobil, displej, počítač, ultrabook, obrazovka počítače, phablet, tablet a pro operační systémy Android, BlackBerry OS, FreeBSD, Chrome OS, SUSE Linux, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows 8, Linux Fedora, Lubuntu, Windows 10 Mobile, Java ME. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: velkoměsta a noční život, zvířata, motorky, nature - příroda, Formule 1, ptáci, free wallpapers, hmyz a pavouci, květiny, oceán, moře, pláže, 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, sportovní a závodní auta, vesmír, kosmos, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, tenisté a tenistky, armáda, válka, zbraně. Zvolit si můžete z velikostí 1920x1080, Full HD 1080x1920, 1600x900, 2560x1920, 640x480, 1280x854, 360x640, 360x760, 1920x1280, 1536x2048, 1536x2560, 1280x720, 1280x960, 1440x900, 412x846, 375x812 atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií nápoje, latina, materiály, ekonomie a ekonomika, nástroje, internet, chemie, rostliny, český jazyk, věda, technika, software, počítače, zkratky, náboženství a křesťanství, cestování, filozofie, politika, školství, nemoce, lékařství a medicína, příroda, sport, zločin a právo atd.

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak spustit, jak importovat, v čem spustit, jak exportovat, čím prohlížet, jak vytvořit, jak konvertovat, jak převést, kterak editovat, čím zobrazit soubory následujících typů: grafiku, internet a web, spustitelné soubory, konfigurační soubory, hudební audio soubory, komprimace dat, písma, fonty, obrazy disků, koncovky souborů, systémové soubory, dokumenty, video soubory apod.

Klíčová slova: Online hry zdarma, tipy, Online geografické testy zdarma bez registrace, Vánoční tapeta, školství, Staré hry online, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Evropa, zdroje informací, doporučujeme, internet, kuriozity

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Zkuste online geografické testy zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Náš tip, volný čas a zábava

Obrázky na plochu počítače - počítačové tapety pro Windows

Také doporučujeme: Obrázky na plochu počítače. jsou vhodná pro ultrabook, PC, tablet, obrazovka počítače, monitor, počítač, mobil, phablet, displej, mobilní telefon, smartphone a pro operační systémy Chrome OS, Microsoft Windows 8, Windows Server 2012, Windows 2000, Windows NT, FreeBSD, Windows 10 Mobile, Linux Xubuntu, Windows 98, Linux Fedora, Windows Me. Wallpapers na zdarma PC ke stažení z kategorií 3D a Abstraktní, adventní a vánoční tapety, noční města, budovy a stavby, motorky, motocykly, auta, Velikonoce - velikonoční tapety, letadla, sportovní pozadí, operační systémy, Windows, hry a herní wallpapery, wallpapery, rostliny, voda a bubliny, květiny, kytky, moře, oceány, pláže, vojenské Army tapety a zbraně, psi a štěňátka, Roztomilá zvířátka, zvířata. Zvolte si z rozměrů 360x640, 1920x1280, 412x846, 1080x1800, 1536x2560, 360x720, 1920x1080 Full HD, 1366x1024, 1440x2560, 375x667, 1920x1200, 1280x854, 1920x1440, 2048x1080, 800x1280, 360x760 atd.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Běžte na online hry zdarma bez registrace nebo instalace Webhry jsou rozdělené kategorií: Barbie hry, Skákací a hopsací gamesky, Farmářské hry, Hry s koňmi, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vzdělávací a výukové hry, Střílecí hry, Hannah Montana, Akční gamesky, Sportovní gamesy, Strategické onlinovky, Adventní, vánoční hry, Oddechové hry, Karetní hry - solitaire, Omalovánky, Letecké simulátory, Deskovky, Arkády a plošinovky, Puzzle a skládačky, Oblíkačky, Adventury apod.

Obrázky na PC zdarma ke stažení - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Obrázky na PC zdarma ke stažení. můžete využít v tablet, phablet, ultrabook, monitor, obrazovka počítače, počítač, notebook, PC, smartphone, displej, mobil a pro operační systémy OSX, Windows NT, Windows 7, Windows 95, Microsoft Windows Vista, Linux Xubuntu, Apple iOS (iPhone), Windows 2000, Linux Fedora, macOS, Windows 10 Mobile. Pozadí na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: armáda, válka, zbraně, velkoměsta a noční život, sportovní a závodní auta, širokoúhlé Full HD widescreen, Formule 1, nature - příroda, ptáci, motorky, Rally, závody aut, vesmír, kosmos, 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy, oceán, moře, pláže, květiny, sportovní wallpapery, flóra, stromy, hmyz a pavouci, free wallpapers. Stahujte v rozlišení 640x480, 1920x1080 Full HD, 800x600, 1800x1440, 2048x1080, 854x480, 1920x1200, 1024x600, 1440x900, 2560x1440, 1280x768, 1280x854, 2560x1600, 1280x800, 1680x1050, 1920x1440 atd.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Klíčová slova: Federace USA, Seznam vlajek měst České republiky, Super online kvízy, Dárky k Vánocům, Kliparty zdarma ke stažení, Nej hry online, Onlinovky zdarma, Fotky Taylor Swift, Nejhranější online hry zdarma, Dopravní značení, K

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Zkuste online geografické testy zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Nejhranější online hry zdarma

Běžte na nejhranější online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Závodní, Pro dívky, Strategie, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Klasické, Bojové online gamesy, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Karetní, Vánoční online hry, Sportovní, Logické, Oddechové, Stolní hry a deskovky a podobně.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Klíčová slova: cestování, info, Online adventní magazín, K, URL, Vánoční okurka, zadarmo, B, odkaz, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Slovník pojmů Co je to?, Městské a obecní prapory obcí ČR, Salma Hayek, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Vypadly pojistky: V restauraci. "Nebojte se, to jenom vypadly pojistky," řekl hostinský.

Lenin příjde domů totálně našrot. Vzbudí Naděždu Konstantinovnu a přikáže ji: Svlíkni se !! Ona se brání slovy: Ale Vladimíre Iljíči, neblázni to jsi po mě nikdy nechtěl. Lenin se zamračí a zařve: Drž hubu a svlíkni se!! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a svlíkne se. Na to Lenin:Teď si stoupni před zrcadlo a roztáhni nohy! Naděžda Konstantinovna vytřeští oči a povidá: No Vladimíre Iljíči, svlíknout se, to bych ještě snesla, ale tohle už přeháníš. Ty jsi snad zešílel. Lenin zrudne zlostí a zařve: Tak ti mi budeš odporovat ! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a udělá, co Lenin přikázal. Lenin si klekne a strčí jí pleš mezi nohy. Zalíbeně se na sebe zadívá do zrcadla a prohlásí: Ale na pěšinku by mi to slušelo, viď.

Přijdou do baru hokejista a fotbalista.Hokejista praví: -"Whisky a led." Fotbalista se na něho podívá a říká: -"Whisky a trávu."

Další odkazy:

Online hry zadarmo
Naše tipy na užitečné weby
Gratulace a přání
Tipy na Partnerské weby
Zdravé vánoční cukroví
Tipy na zajímavé weby
Texas hold’em poker Online, pravidlá, stávkovanie, hra
Zajímavé webové stránky
Lionel Messi, argentinischer Fußballspieler
Odkazy na partnerské weby
Co je to vánoční girlanda?

Děkujeme vám za vaši návštěvu.