Dále doporučujeme, technika, zábava, informace

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, významné osobnosti, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Historik, Olympiáda, Dabérka, Manýrismus, NHL, KSČ, Císař, Architekt, Vojáci, Komik, Imitátor, Překladatel, Upálen, Američané, Vražedkyně, Exilový prezident, Trest smrti, Hudebnice, Hejtmani, Filozof, Francouz, Komunista, Ministr zahraničí, Češi, Státník, Maršál, Vůdce, Ital, Antropolog, Malíř, Podnikatel, Poprava, Komunisté, Miliardáři, Zavražděn, Zpěvačka apod.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií mytologie, psychologie, historie, národnost, záliby, nadpřirozené osoby, křesťanství, lékařství, podnikání a podnikatelé, umělci, profese a zaměstnání, politika, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, filozofie, zločin a právo, vlastnosti, věda, fikce a fantasy, žurnalisté a novináři, herectví, herci a herečky, sport, panovníci, prezidenti, králové a círaři, osobnosti, poruchy atd.

Síť, technika, zábava, informace

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj apod.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Klíčová slova: Dopravní značky, Nejhranější hry online, Vlajky měst České republiky, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Wallpapers na plochu, info, volný čas, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Switzerland, Adventní magazín, URL, H, zábava

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky atd.

Tapety na PC - wallpapers na PC ke stažení

Dále vám doporučujeme: Tapety na PC. můžete využít v phablet, monitor, mobilní telefon, PC, obrazovka počítače, tablet, notebook, smartphone, ultrabook, mobil, displej a pro operační systémy Linux Ubuntu, macOS, Windows 98, Slackware, Red Hat Linux, FreeBSD, Linux Mint, OSX, Microsoft Windows 8, Lubuntu, Linux Xubuntu. Obrázky na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: vojenské Army tapety a zbraně, auta, Velikonoce - velikonoční tapety, voda a bubliny, moře, oceány, pláže, rostliny, hudební tapety, budovy a stavby, hry a herní wallpapery, noční města, 3D a Abstraktní, vesmír, planety, galaxie, adventní a vánoční tapety, letadla, dopravní prostředky, psi a štěňátka, sportovní pozadí, motorky, motocykly, jídlo a nápoje, operační systémy, Windows. Vyberte si rozměr z 854x480, 2160x3840, 360x720, 800x1280, Full HD 1080x1920, 1536x2560, 1920x1280, 2560x1600, 1920x1440, 1024x768, 800x600, 1440x2560, 1600x2560, 750x1334, 1536x2048, 768x1024 atd.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Informace, technika, zábava, informace

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Keywords:hyperlinky, odkazy, Super online hry zdarma, Dopravní značení, Poker Kartenspielen, Přehled formátů souborů, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, zdarma, Quiz, Pub quizzes, education, World record, mind sport, Kliparty zdarma ke stažení, Členské země americké federace, V

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Online hry zdarma

Zahrajte si online hry zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční hry, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Postřehové, Sportovní a tak podobně.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Super online hry zdarma

Doporučujeme super online hry zdarma. Vybírejte z kategorií Akční hry, Postřehové, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Logické, Závodní moto hry, Sportovní, Strategie, strategické hry, Karetní hry a tak podobně.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak konvertovat, kterak editovat, v čem upravit, čím zobrazit, jak převést, jak vytvořit, v čem spustit, jak přehrát, jak exportovat, jak otevřít soubory těchto typů: video soubory, komprimace dat, hudební audio soubory, grafiku, spustitelné soubory, koncovky souborů, internet a web, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty, šablony dokumentů, systémové soubory apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií chemie, fyzika, politika, bankovnictví, školství, filozofie, literatura, stavebnictví, internet, nápoje, nemoce, počítače, zločin a právo, psychologie, technika, účetnictví, rostliny, jídlo, matematika, zkratky, sport, hardware, ekonomie a ekonomika, nástroje atd.

Klíčová slova: humor, Tapety na PC, weby, Vlajka Paraguaye, počítače, Slovník pojmů Co je to?, zajímavosti, Přáníčka k svátku, veršované sms texty k jmeninám, F, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Databáze osobností Kdo je to?, Ilustrace, obrázky

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, výstražné značky apod.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, mytologie, zločin a právo, psychologie, lékařství, rodinné vztahy, záliby, žurnalisté a novináři, profese a zaměstnání, přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, umělci, křesťanství, sport, herectví, herci a herečky, národnost, poruchy, vlastnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, politici, státní správa, historie, podnikání a podnikatelé, panovníci, prezidenti, králové a círaři atd.

Vtipy, anekdoty, kameňáky, vtípky, černý humor, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Vtipy, anekdoty, kameňáky, vtípky, černý humor, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, vtipné básničky, vtipné citáty, vtipy o facebooku, černý humor, poslední věty před smrtí, kameňáky apod.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Klíčová slova: Online adventní magazín, Slovník pojmů Co je to?, Online web Hry zdarma bez registrace, Online hry zdarma, zadarmo, linky, školství, Tapety na plochu oceán a moře, Onlinovky zdarma, Světové vlajky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, výstražné značky apod.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Internet, síť, technika, zábava, informace

PC pozadí pro Windows - obrázky na PC zdarma ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste PC pozadí pro Windows. lze použít v počítač, PC, obrazovka počítače, notebook, displej, ultrabook, smartphone, mobil, monitor, phablet, mobilní telefon a pro operační systémy Windows 95, Windows Server 2012, Windows 10 Mobile, Linux Ubuntu, Linux Xubuntu, Slackware, BlackBerry OS, FreeBSD, Mac, Lubuntu, Windows 7. Pozadí na PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako hry a herní wallpapery, květiny, kytky, budovy a stavby, moře, oceány, pláže, operační systémy, Windows, hudební tapety, psi a štěňátka, 3D a Abstraktní, jídlo a nápoje, vojenské Army tapety a zbraně, wallpapery, adventní a vánoční tapety, rostliny, auta, letadla, motorky, motocykly, zvířata, příroda, krajina, noční města, voda a bubliny. Mnoho verzí a velikostí jako 640x480, 800x1280, 1600x2560, 1280x800, 1440x960, 1680x1050, Full HD 1080x1920, 2560x2048, 1536x2560, 800x600, 1280x854, 2048x1080, 2048x1536, 1440x2560, 1280x1024, HD 1280x720 atd.

Tapety na PC - pozadí na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety na PC. doporučujeme pro ultrabook, tablet, mobilní telefon, obrazovka počítače, displej, smartphone, notebook, monitor, PC, počítač, phablet a pro operační systémy Chrome OS, Windows 10 Mobile, Apple iOS (iPhone), Linux Fedora, Slackware, Java ME, Windows 98, Windows Me, Windows 7, Windows 10, Windows 95. Pozadí na PC ke stažení z kategorií Formule 1, flóra, stromy, Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, ptáci, motorky, free wallpapers, sportovní a závodní auta, velkoměsta a noční život, fantasy, zvířata, nature - příroda, oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky, sportovní wallpapery, širokoúhlé Full HD widescreen, fraktály, vesmír, kosmos. Dostupné velikosti jsou 1366x768, 1024x600, 1600x2560, 1600x1200, 393x786, 360x640, 360x760, 1600x900, 1152x768, 1680x1050, 1600x900, 3200x1800, 800x1280, 1536x2048, 1080x1800, 1366x1024 atd.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na cizí jazyky, online testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Klíčová slova: zdroje informací, F, webové stránky, M, Tapety na PC, Chelsea F.C., zeměpis, doporučujeme, pro dospělé, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, tipy, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Texas hold em poker,

Několik fórů na závěr. Vtip Alkohol činí život snesitelným: Život je krásnej, ale člověk musí být pořád trochu nalitej.

Co umí blondýnka nejlepšího k večeři? Rezervovat stůl v restauraci.

Přijde ženská v Německu do krámu a říká: "Jedny baterky." Prodavač nerozumí, vykulí oči a opáčí: "Wie bitte?" Zákaznice odpoví: "Ne, proboha, NABITÉ!"

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Kim Kardashian
Zajímavé internetové odkazy
Kasina
Doporučené odkazy
Geography and flags
Naše tipy
Kosovo
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.