Naše tipy, technika, kultura, informace

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Státní vlajky zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky zemí. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země Afriky, země jižní Asie, Antarktidy, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, země východní Asie apod.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Klíčová slova: webovky, pro děti, tipy, zdroje informací, Online hra skákající králíček, cestování, zdarma, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Anonymní proxy server, Nej hry online, zeměpis, Státní vlajky zemí, Nejhranější online testy a kvízy

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: regionů Francie, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, krajů České republiky atd.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Informace, technika, kultura, informace

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Wallpapers na plochu počítače - tapety na plochu PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapers na plochu počítače. jsou vhodná pro počítač, tablet, displej, smartphone, mobil, PC, monitor, obrazovka počítače, mobilní telefon, notebook, ultrabook a pro operační systémy BlackBerry OS, Windows 10, Windows Server 2012, Java ME, OSX, Linux Ubuntu, Linux Xubuntu, Microsoft Windows 8, Windows 98, Windows Me, Red Hat Linux. Full HD tapety ke stažení z kategorií dopravní prostředky, moře, oceány, pláže, rostliny, motorky, motocykly, jídlo a nápoje, Roztomilá zvířátka, noční města, auta, psi a štěňátka, Velikonoce - velikonoční tapety, sportovní pozadí, wallpapery, adventní a vánoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, zvířata, letadla, 3D a Abstraktní, květiny, kytky, příroda, krajina, hudební tapety. Zvolte si z rozměrů 1152x864, 320x568, 1920x1080 Full HD, 1600x2560, širokoúhlé 1366x768, 1440x2560, 1152x768, 412x846, 2560x1600, 1280x1024, 1536x2560, Full HD 1080x1920, 1920x1280, 1440x900, 800x1280, 393x786 atd.

Online adventní magazín - online vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční koledy, vánoční zábava, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoční svařák, Windows, Obrazovka, Vánoční svícen, Květiny, Slámový adventní věnec, Betlém, Zima, Blahopřání, Jídlo, Keramika, Papírový vánoční stromek, Kuba, Lego, Bůh, Adventní kalendář, Přáníčko, Pokrmy, Křesťanství, Láska nebeská, Ohňostroj, Nový rok, Samolepky, Sněhulák, Šišky, Václavské náměstí, Jmenovky, Recepty, Jezulátko, Tapeta, Jarmark apod.

Keywords:Vlajky amerických států USA, Obrázky zdarma, Webové html5 hry zdarma, Online biografie, životopisy osobností, South Africa, školství, Stručný encyklopedický slovník, Dopravní značky, Velikonoční přání: Běží malý zajíček, linky, Hry pro nejmenší děti online zdarma, počítače

Onlinovky zdarma

Doporučujeme onlinovky zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Strategie, Logické, Vánoční online hry, Oddechové, Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, Závodní, Klasické, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Sportovní, Pro dívky a podobně.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Síť, technika, kultura, informace

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Vlajky amerických států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky amerických států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Severní Karolína, Arkansas, Západní Virginie, Iowa, Jižní Karolína, Louisiana, Texas, Illinois, Tennessee, Missouri, Kentucky, Idaho, Maine, New Hampshire, Wisconsin, Arizona, Wyoming, Nebraska, Oklahoma, Pensylvánie, New Jersey, Minnesota, Montana, Nevada, Kansas, Rhode Island atd.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Klíčová slova: R, Obrázky na PC, doporučujeme, Obrázky k svátku, texty k jmeninám, odkaz, Tapety na plochu PC, Staré hry online, Obrázek růžový králíček, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Státy a jejich prapory, Online adventní magazín, R

Staré hry online

Běžte na staré hry online Webhry jsou rozdělené kategorií: Akční gamesky, Skákací a hopsací gamesky, Hry s koňmi, Holčičí, dívčí hry pro holky, Auta a závodní, Logické hry, Vzdělávací a výukové hry, Hannah Montana, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Deskovky, Adventury, online html5 hry, Puzzle a skládačky, Strategické onlinovky, Barbie hry, Střílecí hry, Adventní, vánoční hry, Vaření a smažení, Oblíkačky, Sportovní gamesy apod.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, hudební zkratky, měny, geocaching, země EU, mezinárodní organizace, okresy České republiky, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, vojenské hodnosti, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, obecné zkratky, politické strany a hnutí, státy usa apod.

Náš tip, technika, kultura, informace

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako obecné zkratky, okresy České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, státy usa, mezinárodní organizace, hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, země EU, politické strany a hnutí, geocaching, fyzikální jednotky, týmy NHL, měny apod.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: školství, umělci, záliby, zločin a právo, psychologie, profese a zaměstnání, lékařství, státní správa, nadpřirozené osoby, sport, rodinné vztahy, filozofie, žurnalisté a novináři, fikce a fantasy, křesťanství, hanlivé až sprosté přezdívky, podnikání a podnikatelé, vlastnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, poruchy, historie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, osobnosti, politika atd.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, výstražné značky apod.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Klíčová slova: weby, Dopravní značení, zadarmo, Obrázky k jmeninám a vtipné veršované texty přání, internet, Kliparty zdarma, odkazy, Velikonoční motiv, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, V, info

Staré hry online

Běžte na staré hry online Webhry jsou rozdělené kategorií: Akční gamesky, Skákací a hopsací gamesky, Hry s koňmi, Holčičí, dívčí hry pro holky, Auta a závodní, Logické hry, Vzdělávací a výukové hry, Hannah Montana, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Deskovky, Adventury, online html5 hry, Puzzle a skládačky, Strategické onlinovky, Barbie hry, Střílecí hry, Adventní, vánoční hry, Vaření a smažení, Oblíkačky, Sportovní gamesy apod.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, hudební zkratky, měny, geocaching, země EU, mezinárodní organizace, okresy České republiky, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, vojenské hodnosti, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, obecné zkratky, politické strany a hnutí, státy usa apod.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Staré hry online

Milovníkům počítačových her doporučujeme staré hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Adventury, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Animace, Strategie, Akční hry, Logické hry, Sportovní hry, Hry pro dva hráče, Střílečky, Závody aut, Karetní hry, Hry pro děti, Relaxační hry, Stolní a deskové hry a tak dále.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Klíčová slova: URL, Wallpapers na plochu počítače, kuriozity, Online adventní magazín, Full HD wallpapery ke stažení, Obrázek šedé vajíčko, pro dospělé, Seznam přípon a koncovek souborů, zajímavosti, F, hyperlinky, Přehled zkratek a akronymů, Travel in USA, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Divná vodka: Ta vodka chutná jako ředidlo.

Klaus přijde do nebe společně s Putinem a Bushem. Sedí tam svatý Petr a ptá se: "Ty jsi kdo"? "Já jsem Bush, prezident USA." "Sedni si po mojí pravici! A ty?" "Putin, prezident Ruska!" "Dobře, sedni si po mojí levici!" "A ty jsi kdo?" ptá se Klause. "Já jsem prezident Česka - profesor Klaus a jak vidím, sedíš mi na stoličce!"

„Jak zjistíte,“ vyptával se jistý český politik odborníka, „že někdo , kdo vypadá úplně normálně, je úplně normální blbec?“ „Pro takový účel máme speciální otázky.“ „Například?“ „Horolezec Braun dvakrát vystupoval na Mont Blanc. Při jednom z těchto výstupů spadl a zahynul. Při kterém?“ „Ale doktore, jak to má ten blbec vědět, když se třeba nezajímá o horolezectví?“

Další odkazy:

Mám čest být vajíčko - velikonoční přáníčko
Zajímavé internetové odkazy
Omalovánky pro děti online
Tipy na Partnerské weby
Digitální počítačové hry, herní konzole
Partnerské internetové stránky
Velikonoční omalovánka Zajíček s vajíčky
Tipy na užitečné weby
Obrázek zelená kraslice
Doporučené odkazy
Pěkné vektorové kliparty s velikonočními motivy ke stažení

Děkujeme vám za vaši návštěvu.