Naše tipy, důležité informace

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Wallpapers na plochu PC - tapety na PC

Dále vám doporučujeme: Wallpapers na plochu PC. můžete využít v mobilní telefon, phablet, ultrabook, počítač, monitor, tablet, PC, smartphone, obrazovka počítače, notebook, mobil a pro operační systémy BlackBerry OS, Linux Fedora, Linux Mint, Slackware, macOS, Microsoft Windows 8, Android, Windows 10, Windows Me, Windows XP, Linux Xubuntu. Tapety do mobilu jsou rozdělené kategorií: adventní a vánoční tapety, 3D a Abstraktní, dopravní prostředky, budovy a stavby, vesmír, planety, galaxie, motorky, motocykly, hudební tapety, květiny, kytky, zvířata, sportovní pozadí, Velikonoce - velikonoční tapety, Roztomilá zvířátka, wallpapery, hry a herní wallpapery, rostliny, operační systémy, Windows, psi a štěňátka, auta, noční města, voda a bubliny. Dostupné rozměry 1024x768, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, 1280x1024, 1920x1440, Full HD 1080x1920, 360x760, 375x812, 2560x1440, 1800x1440, 360x720, hi res 2560x1920, 1280x768, 1600x2560, 1920x1200, 412x846 atd.

Vše o Vánocích - adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vše o Vánocích. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční dárky, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční zábava atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Desktop, Lego, Křesťanství, Špalda, Papírový vánoční stromek, K Vytištění, Třásně, Neviňátko, Obrazovka, bezlepkové cukroví, Vídeňský punč, Osvětlení, Štědrý den, Tapeta, Osvětlení do oken, Korálky, Vánoční stromek, Wallpaper, Sněhulák, Vánoční prostírání, Stromeček, Adventní svícen, Štěstí, Alkoholový kalendář, Přáníčko, Televize, Anděl, Květiny, Vídeň, Dárky, Patchwork apod.

Internet, síť, důležité informace

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: český jazyk, nemoce, věda, lékařství a medicína, politika, chemie, technika, latina, fyzika, jídlo, kultura, účetnictví, hardware, příroda, školství, počítače, software, sport, nástroje, zločin a právo, bankovnictví, rostliny, literatura, zkratky atd.

Klíčová slova: Hry pro kluky, zábava, Seznam vlajek amerických států, Obrázky, kliparty, Penelope Cruz, Skvělé hry online zdarma, Hry pro dívky online, Seznam souborových přípon, Real Madrid C.F., Přehled přípon a koncovek souborů, kuriozity, internetové stránky, odkaz

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Pozadí na PC zdarma ke stažení - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Pozadí na PC zdarma ke stažení. jsou vhodná pro ultrabook, počítač, notebook, mobil, obrazovka počítače, mobilní telefon, tablet, displej, monitor, phablet, smartphone a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Chrome OS, Windows 7, Linux Xubuntu, Windows 10, Linux Ubuntu, Linux Fedora, FreeBSD, Windows XP, Apple iOS (iPhone), SUSE Linux. Obrázky na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: jídlo a nápoje, dopravní prostředky, vojenské Army tapety a zbraně, hudební tapety, moře, oceány, pláže, psi a štěňátka, budovy a stavby, noční města, Velikonoce - velikonoční tapety, motorky, motocykly, rostliny, vesmír, planety, galaxie, auta, sportovní pozadí, květiny, kytky, 3D a Abstraktní, letadla, wallpapery, adventní a vánoční tapety, zvířata. Zvolit si můžete z velikostí 1600x2560, 1536x2560, 1680x1050, 854x480, Full HD 1080x1920, 2560x1600, HD 1280x720, 1024x768, 1600x900, hi res 2560x1920, 1440x2560, 1152x864, 750x1334, 2560x1440, 320x568, 375x812 atd.

Doporučené odkazy, důležité informace

Kameňáky, frky, černý humor, vtipy, fóry, ftipy

Chcete se pobavit? Kameňáky, frky, černý humor, vtipy, fóry, ftipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, černý humor, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, vtipné hádanky, kameňáky, vtipné básničky apod.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Mj. na webu naleznete testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, výukové pomůcky, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Vtipy, vtipné texty, kameňáky, ftipy, anekdoty, fóry

Chcete si zlepšit náladu? Vtipy, vtipné texty, kameňáky, ftipy, anekdoty, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O důchodcích, Vtipy o cikánech, O Slovácích, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, Vtipné hádanky, O Windows, Frky, vtipy, vtípky, O Chucku Norrisovi, O škole, O Somálcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, O ženách, O manželství, Frky ze života, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, Vtipy o policajtech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech apod.

Keywords:K, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Vlajky měst České republiky, hyperlinky, Wallpapers na plochu PC, Online testy zdarma, Přehled zkratek a akronymů, odkazy, Texas hold em Indonesia, M, weby, zdroje informací

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Bonmoty, moudrosti, motta, rčení, výroky, hlášky, myšlenky

Slavné citáty, Bonmoty, moudrosti, motta, rčení, výroky, hlášky, myšlenky, z kategorií hlášky o alkoholu, citáty o životě, přísloví o naději, citáty o odvaze, citáty o neštěstí, citáty o bohatství, citáty o lži, citáty o bohu, citáty o svobodě, citáty o zdraví, citáty o manželství, citáty o člověku, citáty o lásce, citáty o dobru, citáty o smutku, citáty o rozumu, citáty o nenávisti, citáty o přátelství, citáty o víře, citáty o penězích od různých známých osobností.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj apod.

Informace, důležité informace

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako zvířata, náboženství, hmyz, hudba, stavby, dopravní prostředky, ovoce, zelenina, věda, rostliny, auta, osobnosti a lidé, symboly, ptáci, květiny, nápoje, Vánoce a Advent, Velikonoce, velikonoční kliparty, přístroje, láska, muži, sport, mapy atd.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, vodorovné značení, dopravní zařízení, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, zákazové dopravní značení apod.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Klíčová slova: URL, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Prapory regionů a království, Desktop computer wallpapers, B, Seznam státních vlajek, Vlajky měst České republiky, Digitální počítačové hry, herní konzole, č, Nejhranější online testy a kvízy, Vše o Vánocích, Full HD tapety na PC

Online geografické testy zdarma bez registrace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst atd.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

World wide web, internet, důležité informace

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako školství, herectví, herci a herečky, umělci, rodinné vztahy, státní správa, vlastnosti, politici, mytologie, přezdívky, sport, záliby, poruchy, žurnalisté a novináři, věda, profese a zaměstnání, filozofie, křesťanství, národnost, hanlivé až sprosté přezdívky, politika, psychologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, podnikání a podnikatelé, lékařství atd.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Full HD tapety na PC - full HD tapety na PC zdarma

Máme pro Vás tip! Zkuste Full HD tapety na PC. lze použít v obrazovka počítače, mobil, PC, displej, mobilní telefon, monitor, phablet, ultrabook, tablet, notebook, smartphone a pro operační systémy Linux Mint, Microsoft Windows 8, Android, Windows Me, FreeBSD, Linux Ubuntu, Linux Xubuntu, Java ME, OSX, Lubuntu, Slackware. Tapety na PC zdarma ke stažení z kategorií vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, flóra, stromy, ptáci, sportovní a závodní auta, Rally, závody aut, květiny, oceán, moře, pláže, fraktály, velkoměsta a noční život, nature - příroda, motorky, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, fantasy, Formule 1, free wallpapers, 3D a digitalní abstraktní tapety. Stahujte v rozlišení 360x720, 854x480, 1680x1050, 768x1024, 3200x1200, 2560x1920, 2560x1440, 360x760, 2048x1536, 1366x768, 1366x1024, Full HD 1080x1920, 4800x1200, 360x640, 1440x960, 800x1280 atd.

Klíčová slova: Dopravní značky, Kliparty pro dokumenty, Superhry a hry online zdarma, Moldova, info, zajímavosti, webovky, Texas hold em poker, výukové pomůcky, Webové online testy zdarma, Tapety na plochu počítače

Online geografické testy zdarma bez registrace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst atd.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Náš tip, důležité informace

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Přehled vlajek USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Přehled vlajek USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Alabama, Minnesota, Arizona, Idaho, Illinois, Colorado, Indiana, Delaware, New Jersey, Tennessee, Massachusetts, Severní Dakota, Vermont, Virginie, Utah, Maryland, Oregon, Louisiana, Nevada, Rhode Island, Wisconsin, Jižní Dakota, Nebraska, Arkansas, Missouri, Washington atd.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Klíčová slova: pro dospělé, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Online geografické testy zdarma bez registrace, Přehled vlajek USA, V, Přáníčka k svátku, texty sms k jmeninám, Stručný encyklopedický slovník, multimédia, Online web Hry zdarma bez registrace, počítače, cestování, zadarmo, Vlajky, flags,

Několik fórů na závěr. Vtip Zprava dobrý: Po pohřbu se ptají známí vdovce: "Jaká byla poslední manželčina slova?" "Zprava dobré."

Jak poznáte, že politik lže? Pohybuje rty.

Jak teplouši balí prodavače? Tak dlouho přebírají zboží, až se sám nabídne: „Můžu vám pomoci?”

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Flag of Australia
Naše tipy
Obrázky k svátku a k jmeninám
Zajímavé internetové odkazy
Naomi Campbell
Partnerské weby
European Union
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.