Naše tipy, internet, počítače, hry

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Super free web games zdarma

Zahrajte si super free web games zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Hry na vaření a smažení, Strategie, Vánoční online hry, Střílečky, Bojové online gamesy, Klasické, Oddechové, Logické, Sportovní, parkování - parkovačky, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Závodní a podobně.

Životopisy slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom zkuste Životopisy slavných osobností. Tématické články patří do kategorií režiséři a scénáristé, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Manýrismus, Archivář, Podnikatel, Upálen, Československo, Hejtman, Teolog, Hudba, Císař, Filozof, Rétorika, Spisovatel, Trenérka, Komunista, Ministr, Druhá světová válka, Olympiáda, Masový vrah, Prezident USA, Zlatý slavík, Hudebnice, Mluvčí, Renesance, Country, Historik, Prezidenti, První republika, Diplomat, Ekonom, Miliardáři, Scénárista, Zavražděn, Pittsburgh Penguins, New York Rangers, Textař, Překladatel apod.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, v čem upravit, jak převést, jak konvertovat, jak importovat, v čem spustit, jak otevřít, čím zobrazit, jak exportovat, jak vytvořit, kterak editovat soubory těchto typů: koncovky souborů, hudební audio soubory, grafiku, komprimace dat, dokumenty, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, konfigurační soubory, spustitelné soubory, písma, fonty, šablony dokumentů apod.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Online adventní magazín - vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční zábava, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Jmelí, Borovice, Adventní věnec, Sám doma, Brno, Adventní neděle, Papírové ozdoby, Šišky, Husarské knoflíky, Desktop, Obrazovka, Vánoční tapety, Pozadí, Recepty, Pastýř, Vánoční stromeček, Vánoce, Mrazík, Osvětlení do oken, Jmenovky, Jesličky, Brambořík, Jezulátko, Vánoční ubrusy, Štědrý večer, Jarmark, K Vytisknutí, Lego, Smrk, Vídeň, Blahopřání apod.

Klíčová slova: K, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, zdroje informací, Přehled státních vlajek států světa, Sněhuláci, Vlajky spojených států amerických, Wallpapers na PC, F, Tipy na vánoční dávky pro tatínky, Vlajky měst České republiky, Free game online hry, Webové online testy zdarma, Dopravní značky

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: herectví, herci a herečky, národnost, osobnosti, historie, mytologie, nadpřirozené osoby, křesťanství, filozofie, zločin a právo, panovníci, prezidenti, králové a círaři, státní správa, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, školství a vzdělávání, vlastnosti, politika, politici, podnikání a podnikatelé, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hanlivé až sprosté přezdívky, přezdívky, psychologie, sportovci a sportovkyně, záliby a hobby, rodinné a příbuzenské vztahy atd.

Vánoční web - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Vánoční web. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční filmy, Vánoční koule, Kavkazská jedle, Plocha, Vosí hnízda, Štěstí, Skleněné ozdoby, Píseň, Šišky, Schleich, K Vytisknutí, Vánoční koledy, Sněhová vločka, Jmenovka, Jmelí, Film, Filmy, Vinná klobása, Vídeň, Korálky, Jezulátko, Windows, Pastýř, Tichá noc, Koledy, Štědrý večer, Strom, Brno, Osvětlení do oken, Linecká kolečka, Drážďany apod.

Fóry, anekdoty, vtipné texty, vtipy, fórky, vtípky

Chcete se pobavit? Fóry, anekdoty, vtipné texty, vtipy, fórky, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií fóry o homosexuálech, murphyho zákony, vtipné hádanky, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, vtipné citáty, kameňáky, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, černý humor, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice apod.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: hudební zkratky, měny, mezinárodní organizace, země EU, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, okresy České republiky, politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky, geocaching, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, státy usa, vojenské hodnosti, týmy NHL apod.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Keywords:doporučujeme, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, zábava, cestování, Blahopřání k jmeninám podle jmen, texty a obrázky ke stažení, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, webové stránky, ú, La roulette Le croupier du casino, Stručný encyklopedický slovník, Online adventní magazín, Prapory regionů a království

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie atd.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Informace, internet, počítače, hry

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Obrázky vlajek měst ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj apod.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Klíčová slova: výukové pomůcky, volný čas, Obrázky vlajek měst ČR, Obrázky k svátku a k jmeninám, Vlajky států světa, Super free web games zdarma, Webové online testy zdarma, Vybarvěte si vánoční ozdoby, K, hyperlinky, Pozadí na plochu počítače, linky

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Náš tip, internet, počítače, hry

Moudra, výroky, hlášky, motta, rčení, moudrosti, přísloví

Slavné citáty, Moudra, výroky, hlášky, motta, rčení, moudrosti, přísloví, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o odvaze, citáty o ženách, citáty o rozumu, citáty o neštěstí, přísloví o naději, citáty o lásce, citáty o dobru, citáty o zlu, citáty o penězích, citáty o zdraví, citáty o manželství, citáty o nenávisti, citáty o smrti, citáty o bohu, moudra o dětech, citáty o smutku, citáty o bohatství, hlášky o alkoholu, citáty o přátelství, citáty o kráse od různých známých osobností.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy atd.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených do kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Přehled státních vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled státních vlajek států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy jižní Ameriky, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země Afriky, země střední Asie apod.

Klíčová slova: weby, pro dospělé, Prapory regionů a království, Velikonoční blahopřání: Hody, hody, doprovody, Dopravní značky, V, M, Celebrita Amanda Bynes, Obrázky, kliparty, Online hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Síť, internet, počítače, hry

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dodatkové tabulky, dopravní zařízení, výstražné značky, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, informativní provozní značení apod.

Wallpapers na plochu počítače - pozadí na PC zdarma ke stažení

Dále vám doporučujeme: Wallpapers na plochu počítače. doporučujeme pro počítač, ultrabook, mobilní telefon, phablet, PC, smartphone, monitor, tablet, notebook, displej, obrazovka počítače a pro operační systémy SUSE Linux, Chrome OS, Windows 2000, Microsoft Windows Vista, Windows 98, Lubuntu, Windows 95, Linux Mint, macOS, Microsoft Windows 8, Windows Server 2012. Wallpapery na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: armáda, válka, zbraně, Rally, závody aut, free wallpapers, sportovní a závodní auta, zvířata, oceán, moře, pláže, sportovní wallpapery, tenisté a tenistky, fraktály, vesmír, kosmos, fantasy, 3D a digitalní abstraktní tapety, hmyz a pavouci, motorky, nature - příroda, Formule 1, širokoúhlé Full HD widescreen, flóra, stromy. Dostupné rozměry 2048x1536, 2560x1440, 1600x900, 2560x2048, 1280x800, 1152x1920, 1024x600, 360x720, 1440x900, 1280x854, 1920x1200, 1080x1800, širokoúhlé 1366x768, 1152x768, 768x1024, 375x667 atd.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Běžte na online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Naleznete zde testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst atd.

Klíčová slova: Super free web games zdarma, Nej hry online, Vlajky států USA, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, počítače, Novoročenka 2024, Přehled přípon a koncovek souborů, internetové stránky, zajímavosti, webovky, Vánoční web, Wallpapers na plochu počítače, Světelný vánoční dekorační řetěz, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Facebook a Bůh: Přijde chlápek na kopec, zvedne hlavu k nebi a zařve: Bože! Chci slyšeti tvůj názor! Je Facebook škodlivý?! A z nebe se ozve: "Chvilinku, jen dopíšu status.."

Přiští měsíc se prý bude konat Benefiční koncert pro otrávené metylalkoholem. Účast potvrdili Bílá,Hůlka...

Chlapík smrdící jako lihovar se těžce svalil na sedadlo v metru vedle jednoho kněze. Měl flekatou kravatu, stopy jasně červené rtěnky po tvářích a z půlky plnou láhev ginu čouhající v kapse. Vytáhl značně zmuchlané noviny a chvilku v nich četl. Pak se ptá kněze: "Otče, nevíte, co způsobuje artritidu?" "No, myslím, že nadměrná konzumace alkoholu a nevázaný sexuální život." Opilec se s divným výrazem vrátil k novinám a mumlal si něco o nepochopitelných věcech a osudu. Kněz chvilku přemýšlí o tom, co řekl, a pak se opilcovi omlouvá: "Víte, nechtěl jsem být tak tvrdý. Jak dlouho máte artritidu?" "Já ji nemám, ale tady píšou, že ji má papež."

Další odkazy:

Gábina Partyšová fotky
Odkazy na zajímavé weby
Vánoční atmosféra plná klidu, míru a pohody
Naše tipy na užitečné weby
Tapety na plochu města
Odkazy na partnerské weby
Sobí omalovánka
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Online omalovánky
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Grunge hudební rockový styl

Děkujeme vám za vaši návštěvu.