Naše tipy, cestování, počítače a internet

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ptáci, hudba, muži, stavby, smajlíci a emotikony, nástroje a přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, láska, náboženství, ženy a dívky, symboly, přístroje, Vánoce a Advent, osobnosti a lidé, zvířata, jídlo a nápoje, auta, květiny, ovoce, věda, nápoje, mapy, sport atd.

Nejlepší hry pro dívky

Doporučujeme nejlepší hry pro dívky . Naleznete zde Strategie, Velikonoční hry, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, Karetní, Bojové online gamesy, Klasické, Oddechové, Závodní, Střílečky, Logické, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Pro dívky a podobně.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Informace, cestování, počítače a internet

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, zahraniční značky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, výstražné značky apod.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy atd.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Klíčová slova: Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Slovník pojmů Co je to?, humor, pro děti, Tapety na plochu Velikonoce, pro dospělé, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, zadarmo, Beyoncé Knowles, Online testy zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, weby, Dopravní značení

Online životopisy, biografie - Životopisy slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Online životopisy, biografie. Tématické články patří do kategorií režiséři a scénáristé, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Prezidenti ČR, Poslanec, Antropolog, Hejtmani, Spisovatel, Country, Archivář, Vládce, Olympiáda, Upálen, Prezident USA, Husité, Zpěvák, Renesance, Křesťanství, Zpěvačka, Němci, Pittsburgh Penguins, Máj, Básník, Orlík, Poslanci, Malíř, Slovenští prezidenti, Druhá světová válka, Vojáci, Pop, Ital, Egypt, Prezident, Poprava, Brno, Skladatel, Mluvčí, Žijící, Vůdce apod.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Free game online hry

Zapařte si free game online hry. Vybírejte z kategorií Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Sportovní, Karetní hry, Logické, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Postřehové a tak podobně.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Vánoční web - vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Tak vyzkoušejte Vánoční web. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční stromeček, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, adventní všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. bezlepkové cukroví, Písnička, Sněhulák, Francouzsky, PF, Svíčky, Sněhová vločka, K Vytištění, Zdraví, Jesličky, Husarské knoflíky, Ohňostroj, Pro děti, Vánoční světýlka, Adventní kalendář, Tiskárna, Třásně, Obrazovka, Stromeček, Košíčky, Štědrý večer, Německy, Píseň, Blahopřání, Vánoční dekorace, Recepty, Monitor, Anděl, Jarmark, Vánoční ozdoby, Pozadí apod.

Nejhranější hry online

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejhranější hry online . Mj. na webu naleznete Farmářské hry, Barbie hry, Puzzle a skládačky, Strategické onlinovky, Letecké simulátory, Vzdělávací a výukové hry, Auta a závodní, Oblíkačky, Sportovní gamesy, Adventní, vánoční hry, Vaření a smažení, Arkády a plošinovky, Hannah Montana, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Hry s koňmi, Logické hry, Deskovky, online html5 hry, Akční gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky apod.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Keywords:Wallpapery do mobilu, tipy, volný čas, Nejhranější online hry zdarma, Cestovatelský web v ČR, Evropě a USA., Super free web games zdarma, Životopisy slavných osobností, webovky, Associazione Calcio Milan, Full HD wallpapery ke stažení, A, info

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Super free web games zdarma

Vyzkoušejte super free web games zdarma . Naleznete zde Strategické onlinovky, Oddechové hry, Letecké simulátory, Oblíkačky, Vaření a smažení, Hannah Montana, Farmářské hry, Adventní, vánoční hry, Puzzle a skládačky, Deskovky, Vzdělávací a výukové hry, online html5 hry, Arkády a plošinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Střílecí hry, Omalovánky, Auta a závodní, Skákací a hopsací gamesky, Akční gamesky, Hry s koňmi, Adventury apod.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Síť, cestování, počítače a internet

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Vybírejte z kategorií online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Klíčová slova: zdarma, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, kuriozity, Curacao, internet, Kliparty zdarma, Vše o Vánocích, Přání k svátku podle jmen, Gratulace k jmeninám, V, Hry pro dívky online, zábava, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Americké federální vlajky

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Západní Virginie, Missouri, Kansas, Arkansas, Virginie, Mississippi, New Jersey, Illinois, Florida, Vermont, Jižní Dakota, Oregon, Havaj, Georgie, Iowa, Washington, Montana, Delaware, Nebraska, Kalifornie, Severní Karolína, Maryland, Indiana, New York, Jižní Karolína, Minnesota atd.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj apod.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie atd.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, jak spustit, jak otevřít, jak exportovat, jak převést, čím zobrazit, kterak editovat, v čem spustit, jak přehrát, v čem upravit, jak importovat soubory těchto typů: hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, komprimace dat, grafiku, písma, fonty, koncovky souborů, video soubory, internet a web, dokumenty, spustitelné soubory, obrazy disků apod.

Klíčová slova: Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Nejhranější online testy a kvízy, URL, World Flags, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Dopravní značení, Vlajky států světa, Angelina Jolie, cestování, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Vlajky měst a obcí České republiky

Americké federální vlajky

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Západní Virginie, Missouri, Kansas, Arkansas, Virginie, Mississippi, New Jersey, Illinois, Florida, Vermont, Jižní Dakota, Oregon, Havaj, Georgie, Iowa, Washington, Montana, Delaware, Nebraska, Kalifornie, Severní Karolína, Maryland, Indiana, New York, Jižní Karolína, Minnesota atd.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj apod.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie atd.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: firmy a společnosti, obecné zkratky, vojenské hodnosti, geocaching, okresy České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, internetové domény 1. řádu, země EU, fyzikální jednotky, státy usa, politické strany a hnutí, měny, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek atd.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Klíčová slova: Nejhranější hry online, Webové online testy zdarma, A, Online životopisy, biografie, webové stránky, Křesťanské omalovánky k tisku, internetové stránky, Nejlepší hry pro dívky, Vlajky měst České republiky, Vlajky států USA, zeměpis, Vánoční web, Historie strategických válečných her, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Nová pila: Z Moskvy na Sibiř poslali nový typ motorové pily, aby jí tam vyzkoušeli. V návodu bylo uvedeno, že by se s ní měli pokácet 200 stromů denně. Ivan tedy vyrazil do lesa, kácel celý den a pokácel 150 stromů. "Ivane Ivanoviči, to je málo. Zítra se musíš víc snažit!" Ivan kácel druhý den 170 stromů. "Ivane Ivanoviči, opravdu se musíš více snažit." Třetí den tedy opět v lese a pokácel 190 stromů. Pozvali tedy odborníka z Moskvy, ten pilu rozebral, prohlédl, složil a vyrazili do lesa. Tam pilu nahodil a Ivan na to: "Jé, ono to vrčí!"

Přijde Miloš Zeman nečekaně dříve domů a žena se trochu lekne: - "Panebože, to už jseš doma?!" - "Doma mi klidně říkej Milošku…"

Přiští měsíc se prý bude konat Benefiční koncert pro otrávené metylalkoholem. Účast potvrdili Bílá,Hůlka...

Další odkazy:

Přáníčka k výročí svatby
Naše tipy
Vlajky zemí Oceánie
Tipy na zajímavé weby
Křesťanské omalovánky k vytištění
Partnerské weby
Emma Watson
Doporučené odkazy
Associazione Calcio Milan
Zajímavé internetové odkazy
Omalovánky k vytisknutí

Děkujeme vám za vaši návštěvu.