Naše tipy, hry i všeobecné informace

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení, značky upravující přednost, výstražné značky, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky apod.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Obrázky na plochu počítače - tapety na plochu PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Obrázky na plochu počítače. jsou vhodná pro PC, notebook, mobilní telefon, phablet, mobil, obrazovka počítače, počítač, tablet, smartphone, displej, ultrabook a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Java ME, Windows 7, BlackBerry OS, Windows 95, Windows XP, Windows 98, Linux Xubuntu, Linux Mint, Windows 2000, OSX. PC pozadí pro Windows jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a Abstraktní, příroda, krajina, moře, oceány, pláže, wallpapery, voda a bubliny, jídlo a nápoje, letadla, hry a herní wallpapery, noční města, psi a štěňátka, sportovní pozadí, adventní a vánoční tapety, zvířata, dopravní prostředky, rostliny, vesmír, planety, galaxie, vojenské Army tapety a zbraně, květiny, kytky, Velikonoce - velikonoční tapety, motorky, motocykly. Zvolte si z rozměrů širokoúhlé 1366x768, 1440x900, 2160x3840, 1440x960, 1366x1024, Full HD 1080x1920, 2560x1440, 360x720, 412x846, 1680x1050, 1152x1920, 1600x1200, HD 1280x720, 1536x864, 1280x960, 1152x768 atd.

Informace, hry i všeobecné informace

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Vtípky, vtipné texty, ftipy, fórky, kameňáky, vtipy

Chcete se pobavit? Vtípky, vtipné texty, ftipy, fórky, kameňáky, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, vtipy o metanolu, vtipné básničky, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, černý humor, murphyho zákony, židovské anekdoty apod.

Klíčová slova: ú, zdarma, Online životopisy, biografie, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Přání a blahopřání, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Online web Hry zdarma bez registrace, Nejlepší zeměpisné kvízy, Vybarvěte si velikonoční kraslici zdarma, F, Městské a obecní prapory obcí ČR, linky, F

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Síť, hry i všeobecné informace

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, mezinárodní organizace, hudební zkratky, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, úřady a ministerstva, měny, obecné zkratky, politické strany a hnutí, týmy NHL, internetové domény 1. řádu apod.

Online vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom navštivte Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční přání, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Papírový vánoční stromek, LED svíčky, Televize, Kavkazská jedle, Text, Vánoční dekorace, Jesličky, Bramborový salát, Dárky, Sněhulák, Zdraví, bezlepkové cukroví, Koledy, Vánoce, Štědrý den, Obrazovka, Vinná klobása, Vánoční trhy, Jingle Bells, Osvětlení do oken, Patchwork, Jídlo, Adventní neděle, Vosí hnízda, Neviňátko, Koleda, Vánoční ubrusy, Anglicky, Pozadí, Milka, Jmenovka apod.

Keywords:zábava, Kliparty pro Office, zadarmo, zajímavosti, Andorra, Online vánoční magazín, hyperlinky, kuriozity, Penelope Cruz, Webové online testy zdarma, Přehled státních vlajek států světa, Obrázky na PC zdarma ke stažení

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: fikce a fantasy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, poruchy, filozofie, politika, osobnosti, žurnalisté a novináři, historie, herectví, herci a herečky, záliby, přezdívky, věda, národnost, lékařství, školství, křesťanství, státní správa, mytologie, profese a zaměstnání, umělci, psychologie, nadpřirozené osoby, hanlivé až sprosté přezdívky atd.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Náš tip, hry i všeobecné informace

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Nejlepší hry pro dívky

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejlepší hry pro dívky Webhry jsou rozdělené kategorií: Letecké simulátory, Hannah Montana, Karetní hry - solitaire, Farmářské hry, Akční gamesky, Omalovánky, Sportovní gamesy, Adventní, vánoční hry, Skákací a hopsací gamesky, Auta a závodní, Logické hry, Barbie hry, Oblíkačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Strategické onlinovky, Hry s koňmi, Vzdělávací a výukové hry, Adventury, Střílecí hry, Arkády a plošinovky, Oddechové hry apod.

Online web Hry zdarma bez registrace

Milovníkům počítačových her doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace Hry jsou rozdělené kategorií: Závody aut, Karetní hry, Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Logické hry, Hry pro děti, Strategie, Akční hry, Adventury, Relaxační hry, Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Bojové hry, Stolní a deskové hry a tak dále.

Klíčová slova: tipy, Vlajky jednotlivých států USA, Vlajky států světa, Sexy Laetitia Casta, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, odkazy, Dopravní značení, Coloring book, Adult, children online free, M, Online adventní magazín, webovky, Tapety na plochu počítače

Online hry pro děti zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry pro děti zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Strategie, Sportovní, Pro dívky, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Logické, parkování - parkovačky, Závodní, Karetní, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Klasické, Velikonoční hry a podobně.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Naleznete zde online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Obrázky na PC ke stažení - wallpapery na tablet

Také doporučujeme: Obrázky na PC ke stažení. můžete využít v displej, PC, tablet, počítač, ultrabook, phablet, mobil, monitor, mobilní telefon, obrazovka počítače, smartphone a pro operační systémy Windows XP, Mac, macOS, Linux Ubuntu, Windows 10, BlackBerry OS, SUSE Linux, Microsoft Windows 8, Apple iOS (iPhone), Windows 10 Mobile, Red Hat Linux. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako free wallpapers, sportovní a závodní auta, květiny, 3D a digitalní abstraktní tapety, hmyz a pavouci, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen, tenisté a tenistky, ptáci, sportovní wallpapery, motorky, nature - příroda, fantasy, zvířata, Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, flóra, stromy, velkoměsta a noční život. Dostupné velikosti jsou 800x600, 768x1024, 1080x1920, 360x760, 854x480, 360x720, 375x667, 393x786, 1600x900, 1536x2560, 2560x1600, 800x1280, 1024x600, 360x640, 320x568, 1152x864 atd.

Nejhranější online hry zdarma

Zapařte si nejhranější online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Závody aut, Logické hry, Karetní hry, Stolní a deskové hry, Akční hry, Bojové hry, Strategie, Sportovní hry, Střílečky, Pro dívky, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Animace a tak dále.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Klíčová slova: Online geografické testy zdarma bez registrace, Online hry pro děti zdarma, školství, Kubovy osobní stránky o cestování, Nejhranější online hry zdarma, weby, humor, Flags of the world, pro děti, doporučujeme, Hry pro nejmenší děti online zdarma

Online hry pro děti zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry pro děti zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Strategie, Sportovní, Pro dívky, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Logické, parkování - parkovačky, Závodní, Karetní, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Klasické, Velikonoční hry a podobně.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Naleznete zde online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Online adventní magazín - vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom navštivte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako adventní všehochuť, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční dárky, vánoční zábava, vánoční stromeček, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Papírový vánoční stromek, Vídeň, Milka, Adventní trhy, Windows, Papírové ozdoby, Štědrý večer, Osvětlení do oken, Ostrava, K Vytisknutí, Řetězy, Vánoční filmy, Filmy, Samolepky, Sněhulák, Vánoční svícen, Štědrý den, Vánoční trhy, Adventní věnec, Blahopřání, Adventní svícen, Striezelmarkt, Desktop, Perníčky, Vánoce, Jezulátko, Brno, Jedle, Vánoční prostírání, Košíčky, Kapr apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, politické strany a hnutí, země EU, internetové domény 1. řádu, státy usa, hudební zkratky, geocaching, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, týmy NHL, fyzikální jednotky, okresy České republiky apod.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie atd.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Klíčová slova: Seznam přípon a koncovek souborů, webové stránky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, V, Obrázky na plochu počítače, Omalovánky zdarma, zdroje informací, multimédia, Přehled zkratek a akronymů, Dopravní značení, odkaz, internet, Motokros, motorky, závody, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Čest, soudruhu!: Příjde babka po letech na úřad a pozdraví: Čest, soudruhu!! Starosta se podiví a povídá: Babi, to jste si trochu spletla dobu,ne? Babka na to:Dobu možná, ale tebe ne!

Život je to, co se stane, když vám ukradnou notebook a ztratíte telefon.

Hokejista se vrátí domů ze zápasu a zuří: „Dal jsem gól a ještě mě za to vyloučili do konce utkání!” „To snad není možné!” spráskne ruce žena. „A proč tě vůbec vyloučili?” „Protože jsem ten gól dal helmou rozhodčího, kterou jsem mu před tím shodou okolností hokejkou sestřelil s hlavy!”

Další odkazy:

Eliza Dushku
Partnerské internetové stránky
Blahopřání k jmeninám a k narozeninám
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Panama
Tipy na Partnerské weby
Manchester United F.C.
Odkazy na zajímavé weby
Ekonomie, Karl Marx
Naše tipy na zajímavé stránky
Free hry

Děkujeme vám za vaši návštěvu.