Partnerské weby pro děti i dospělé

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Informace pro děti i dospělé

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Klíčová slova: internetové stránky, cestování, Ilustrační obrázky, zdroje informací, Sexy Laetitia Casta, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, hyperlinky, Obrázky ke stažení, Moto wallpapers na plochu, Státní prapory států světa, Dopravní značení, počítače, A

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: věda, různé, jídlo, fyzika, lékařství a medicína, politika, ekonomie a ekonomika, matematika, náboženství a křesťanství, sport, filozofie, internet, zločin a právo, účetnictví, latina, školství, technika, nápoje, psychologie, chemie, zkratky, materiály, nástroje, český jazyk atd.

Přehled vlajek USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Přehled vlajek USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Rhode Island, Nebraska, New Hampshire, Delaware, Maine, Montana, Indiana, Kalifornie, Louisiana, Texas, Jižní Karolína, Severní Karolína, Kansas, Michigan, Vermont, Minnesota, Havaj, Ohio, Connecticut, Virginie, Oklahoma, Nevada, Colorado, Západní Virginie, New Jersey, Arizona atd.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Keywords:URL, odkazy, multimédia, výukové pomůcky, Kde koupit levné letenky?, tipy, Webové online testy zdarma, Kliparty pro dokumenty, Obrázky k jmeninám, veršovaná přáníčka k svátku, Nejlepší zeměpisné kvízy, Obrázky na PC, školství

Skvělé hry online zdarma

Běžte na skvělé hry online zdarma Vybírejte z kategorií Sportovní, Hry na vaření a smažení, Závodní, Vánoční online hry, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Střílečky, Pro dívky, parkování - parkovačky, Karetní, Strategie, Oddechové, Logické, Stolní hry a deskovky a podobně.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme nejlepší zeměpisné kvízy. Vybírejte z kategorií testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak přehrát, čím zobrazit, jak otevřít, čím prohlížet, v čem spustit, kterak editovat, jak exportovat, jak převést, jak vytvořit, jak spustit soubory těchto typů: spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, obrazy disků, konfigurační soubory, internet a web, dokumenty, hudební audio soubory, video soubory, komprimace dat, písma, fonty, šablony dokumentů apod.

Náš tip pro děti i dospělé

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Vybírejte z kategorií cizí jazyky, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, Matematické testy, online testy a kvízy atd.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj apod.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Klíčová slova: doporučujeme, odkaz, weby, Shakira, Přehled vlajek USA, webovky, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Charlize Theron, zdarma, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Životopisy slavných osobností, pro dospělé

Přehled státních vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled státních vlajek států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země Afriky, země jižní Asie, země východní Asie, země střední Asie, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, evropské země a státy, Antarktidy apod.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak spustit, kterak editovat, jak exportovat, jak otevřít, čím zobrazit, jak přehrát, v čem upravit, čím prohlížet, jak převést, jak konvertovat následující typy souborů: koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, hudební audio soubory, internet a web, grafiku, konfigurační soubory, spustitelné soubory, video soubory, písma, fonty, dokumenty, komprimace dat apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: filozofie, lékařství a medicína, politika, cestování, internet, latina, různé, ekonomie a ekonomika, software, sport, fyzika, technika, matematika, literatura, účetnictví, hardware, kultura, stavebnictví, nápoje, český jazyk, chemie, psychologie, jídlo, zkratky atd.

Síť pro děti i dospělé

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Státní prapory států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory států světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete státy Blízkého východu, země střední Asie, země východní Asie, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, země Severní Ameriky, evropské země a státy, Antarktidy, státy jižní Ameriky apod.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Klíčová slova: Online vánoční magazín, Webové online testy zdarma, Nejlepší hry pro dívky, Andrés Iniesta, Přehled vlajek USA, internet, Přehled souborových přípon, Windows wallpapers, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, info, Stručný slovník pojmů a termínů

Přehled státních vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled státních vlajek států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země Afriky, země jižní Asie, země východní Asie, země střední Asie, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, evropské země a státy, Antarktidy apod.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak spustit, kterak editovat, jak exportovat, jak otevřít, čím zobrazit, jak přehrát, v čem upravit, čím prohlížet, jak převést, jak konvertovat následující typy souborů: koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, hudební audio soubory, internet a web, grafiku, konfigurační soubory, spustitelné soubory, video soubory, písma, fonty, dokumenty, komprimace dat apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: filozofie, lékařství a medicína, politika, cestování, internet, latina, různé, ekonomie a ekonomika, software, sport, fyzika, technika, matematika, literatura, účetnictví, hardware, kultura, stavebnictví, nápoje, český jazyk, chemie, psychologie, jídlo, zkratky atd.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dopravní zařízení, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, výstražné značky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení apod.

Klíčová slova: Online adventní magazín, Wallpapers na plochu PC, pro děti, Dopravní značení, volný čas, Gábina Partyšová, R, Přehled státních vlajek států světa, Skvělé hry online zdarma, Prapory regionů a království, zábava, zeměpis, Přání k svátku podle jmen, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Problémy v manželství: Když mají manželé problémy, tak za to můžou vždy obě strany. Jak manželka, tak i tchýně.

Lezou vedle sebe tři slimáci. Z ničeho nic jeden vybuchne. Druhý se diví: „Co to bylo?“ A třetí na to: „Asi nějaký muslimák.“

Homosexuál sedí v kostele a okolo jde pomocník faráře a mává kadidlem. Přejde jednou, přejde podruhé a když jde potřetí, homosexuál to nevydrží a povídá: "Bacha, hochu, hoří ti kabelka!"

Další odkazy:

Obrázek Učitelky
Doporučené odkazy
Gratulace a přání
Partnerské weby
Fernando Torres
Tipy na zajímavé weby
Libya
Zajímavé internetové odkazy
Vlajky zemí jižní Ameriky
Naše tipy
Kim Kardashian

Děkujeme vám za vaši návštěvu.