Partnerské weby, hry i všeobecné informace

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: obecné zkratky, zkratky krajů České republiky, vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu, státy usa, hudební zkratky, okresy České republiky, země EU, fyzikální jednotky, geocaching, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, týmy NHL apod.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Sportovní gamesy, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Logické hry, Barbie hry, Adventury, Oddechové hry, Vzdělávací a výukové hry, Hry s koňmi, Auta a závodní, Omalovánky, Skákací a hopsací gamesky, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Adventní, vánoční hry, Puzzle a skládačky, Akční gamesky, online html5 hry, Střílecí hry, Deskovky, Strategické onlinovky apod.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako náboženství, jídlo a nápoje, nápoje, halloween, hmyz, ptáci, Vánoce a Advent, láska, zelenina, mapy, sport, Velikonoce, velikonoční kliparty, nástroje a přístroje, ovoce, zvířata, muži, ženy a dívky, stavby, osobnosti a lidé, dopravní prostředky, rostliny, přístroje, hudba atd.

Klíčová slova: pro dospělé, Seznam souborových přípon, internet, hyperlinky, Vše pro kolo, Seznam zemí světa a jejich vlajky, linky, Wallpapery na PC ke stažení, Kde koupit levné letenky?, Online hry zdarma, odkazy, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Vlajky amerických států USA

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Vtipy, ftipy, černý humor, fóry, vtípky, anekdoty

Chcete se pobavit? Vtipy, ftipy, černý humor, fóry, vtípky, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné básničky, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, kameňáky, černý humor apod.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Informace, hry i všeobecné informace

Biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Normalizace, Vrah, Životopis, Mluvčí, Ital, Trest smrti, Královna, Generalissimus, Olympijští vítězové, Diplomat, Architekt, ČSSD, Atentát, Vůdce, Antropolog, Esejista, Právník, Podnikatelé, Křesťanství, Druhá světová válka, Kladno, Zpěvák, Obchodník, Filozof, Vládce, Poslanec, Fotograf, Poslanci, Itálie, AIDS, Máj, Čeští králové, Producent, Archivář, Trenérka, Básník apod.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Keywords:Online životopisy, biografie slavných osobností, webové stránky, webovky, weby, Cristiano Ronaldo futbalista, Super free web games zdarma, Nejhranější online testy a kvízy, Slovník pojmů Co je to?, Historie cestování, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, internetové stránky, Hry pro kluky

Superhry a hry online zdarma

Vyzkoušejte superhry a hry online zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vzdělávací a výukové hry, Strategické onlinovky, Oblíkačky, Auta a závodní, Barbie hry, Letecké simulátory, Holčičí, dívčí hry pro holky, Farmářské hry, Karetní hry - solitaire, Deskovky, Oddechové hry, Adventury, Akční gamesky, Sportovní gamesy, Střílecí hry, Arkády a plošinovky, Logické hry, online html5 hry, Puzzle a skládačky, Adventní, vánoční hry, Skákací a hopsací gamesky apod.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj apod.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: sport, poruchy, školství, křesťanství, věda, státní správa, nadpřirozené osoby, fikce a fantasy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, historie, profese a zaměstnání, lékařství, umělci, filozofie, záliby, politika, osobnosti, zločin a právo, podnikání a podnikatelé, žurnalisté a novináři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, vlastnosti, národnost, mytologie atd.

Klíčová slova: Vše o Vánocích, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Ilustrace, obrázky, Wallpapers na plochu hry, Přehled vlajek USA, humor, odkaz, Gratulace a přání, M, Tapety na plochu počítače, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Biografie slavných osobností

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií nástroje, politika, věda, zkratky, sport, ekonomie a ekonomika, bankovnictví, latina, internet, různé, rostliny, český jazyk, stavebnictví, lékařství a medicína, školství, literatura, jídlo, hardware, kultura, příroda, chemie, psychologie, matematika, zločin a právo atd.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Ftipy, černý humor, vtípky, vtipy, vtipné texty, anekdoty

Chcete se pobavit? Ftipy, černý humor, vtípky, vtipy, vtipné texty, anekdoty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, vtipné básničky, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, kameňáky, poslední věty před smrtí, černý humor apod.

Vše o Vánocích - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Potom zkuste Vše o Vánocích. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dárky, vánoční zábava, vánoční stromeček, vánoční dekorace, vánoční koledy, vánoční přání, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Tapeta, Písnička, Křesťanství, Ohňostroj, K Vytištění, Adventní neděle, Přání, Jmenovka, Vánoční hvězda, Neviňátko, Košíčky, Jmenovky, Patchwork, K Tisku, Milka, Vánoční kaktus, Anglicky, Jedle, Sám doma, Atmosféra, Jarmark, Jezulátko, Vánoce, LED svíčky, Jmelí, Vánoční stromek, Pokrmy, Papírový vánoční stromek, Koleda, Monitor, Jingle Bells apod.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Online hry zdarma, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Zlatan Ibrahimović, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, zdroje informací, Městské a obecní prapory obcí ČR, Vymalovánky k tisku, V, počítače, kuriozity

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií nástroje, politika, věda, zkratky, sport, ekonomie a ekonomika, bankovnictví, latina, internet, různé, rostliny, český jazyk, stavebnictví, lékařství a medicína, školství, literatura, jídlo, hardware, kultura, příroda, chemie, psychologie, matematika, zločin a právo atd.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Wallpapery na PC ke stažení - pC tapety pro Windows

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapery na PC ke stažení. můžete využít v mobil, monitor, phablet, tablet, mobilní telefon, PC, obrazovka počítače, displej, počítač, ultrabook, smartphone a pro operační systémy Windows 2000, macOS, Windows 10, Chrome OS, Windows NT, BlackBerry OS, SUSE Linux, Windows XP, Android, Mac, Windows Server 2012. Full HD wallpapery ke stažení jsou rozdělené kategorií: vesmír, kosmos, zvířata, motorky, 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky, nature - příroda, fraktály, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, oceán, moře, pláže, širokoúhlé Full HD widescreen, ptáci, Formule 1, fantasy, Rally, závody aut, free wallpapers, armáda, válka, zbraně, květiny. Mnoho verzí a velikostí jako 1152x864, 1536x2560, 1440x960, 360x640, 1024x600, 1600x900, 2560x1440, 1800x1440, 1680x1050, 1080x1920, 800x1280, 1024x768, širokoúhlé 1366x768, 320x568, 1080x1800, 360x760 atd.

Vlajky států a zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států a zemí světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: evropské země a státy, státy Blízkého východu, země jižní Asie, Antarktidy, státy Střední Ameriky, země Afriky, státy jižní Ameriky, země východní Asie, země Severní Ameriky, země střední Asie apod.

Anekdoty, vtípky, vtipné texty, fóry, vtipy, frky

Potřebujete se uvolnit? Anekdoty, vtípky, vtipné texty, fóry, vtipy, frky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O ekonomech, O gayích a homosexuálech, Frky ze života, O zvířátkách, O škole, Frky o tchýních, Vtipy o doktorech, O Slovácích, O Somálcích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Němcích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o policajtech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o Bohu, Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech, O Windows, O mužích apod.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií okresy České republiky, geocaching, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, obecné zkratky, mezinárodní organizace, hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva, měny, zkratky krajů České republiky, země EU, státy usa apod.

Klíčová slova: pro děti, Přehled zkratek a akronymů, Vlajky států a zemí světa, Dopravní značení, Stručný slovník pojmů a termínů, Shannon Elizabeth, F, B, Wallpapery na tablet, F, Superhry a hry online zdarma, Obrázky zdarma, Jižní Asie, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Zákon schválnosti: Předměty, které hledáš, se nikdy neobjeví, když je potřebuješ, nýbrž teprve až jejich důležitost pomine a ty budeš hledat úplně něco jiného.

Kohn navštíví Roubíčka a zastihne ho, jak seškrabává omítku ze zdi do papírového pytlíku. "Copak to vyváděj", diví se Kohn, "snad nemalujou?" "Kdepak! Stěhuju se."

Brankář přijede k trenérovi a stěžuje si mu na indiánského spoluhráče: „Já nejsem žádný rasista, trenére, ale opravdu už se to s ním nedá vydržet - začal po mně střílet puky lukem!”

Další odkazy:

Omalovánky nejen pro děti
Odkazy na partnerské weby
Thierry Henry
Doporučené odkazy
Länderflaggen, Nationalflaggen, flagge, fahnen
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Proxy server
Doporučené internetové odkazy
Přáníčka k sňatku, narozeninám a k Vánocůmu
Zajímavé webové stránky
Hazard a gambling

Děkujeme vám za vaši návštěvu.