Partnerské weby, informace a zábava

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Full HD wallpapers na PC - full HD tapety na PC zdarma

Máme pro Vás tip! Zkuste Full HD wallpapers na PC. vhodné pro mobil, počítač, obrazovka počítače, mobilní telefon, phablet, notebook, ultrabook, smartphone, monitor, PC, tablet a pro operační systémy Red Hat Linux, Windows 2000, Windows 10, Apple iOS (iPhone), Windows 95, Microsoft Windows Vista, Chrome OS, FreeBSD, Linux Mint, Windows Me, Lubuntu. Pozadí na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: sportovní wallpapery, Rally, závody aut, sportovní a závodní auta, širokoúhlé Full HD widescreen, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky, ptáci, nature - příroda, Formule 1, 3D a digitalní abstraktní tapety, motorky, oceán, moře, pláže, flóra, stromy, hmyz a pavouci, free wallpapers, fraktály, zvířata, fantasy. Stahujte ve velikostech 360x720, HD 1280x720, 1366x1024, 2048x1536, 1440x2560, 2560x1440, 1920x1080, 750x1334, 640x480, 412x846, 1800x1440, 2560x2048, 1600x1200, 1440x900, 1152x1920, 1920x1080 Full HD atd.

Wallpapery na tablet - full HD pozadí ke stažení

Také doporučujeme: Wallpapery na tablet. doporučujeme pro mobil, displej, obrazovka počítače, ultrabook, smartphone, phablet, mobilní telefon, monitor, PC, počítač, tablet a pro operační systémy macOS, SUSE Linux, BlackBerry OS, Apple iOS (iPhone), Windows NT, Windows Me, Microsoft Windows Vista, Mac, Windows 95, Linux Xubuntu, Windows 10. Wallpapers na zdarma PC ke stažení z kategorií motorky, hmyz a pavouci, oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně, Rally, závody aut, fantasy, tenisté a tenistky, 3D a digitalní abstraktní tapety, zvířata, free wallpapers, Formule 1, sportovní wallpapery, květiny, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní a závodní auta, nature - příroda, ptáci. Dostupné rozměry 2560x1920, 1600x1200, 1920x1280, 1280x854, 1920x1440, 2160x3840, 1920x1200, 1920x1080 Full HD, 2560x1600, 393x786, 800x1280, 1536x2560, 1680x1050, 1280x800, 360x760, 2560x2048 atd.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Adventní magazín - online vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Tak vyzkoušejte Adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Adventní svícen, Cesmína, Tiskárna, SMS, Vánoční trhy, Píseň, Husarské knoflíky, PF, Koleda, Keramika, Německy, Santa Claus, Vánoční kaktus, Jingle Bells, Samolepky, Milka, Vánoční ubrusy, Přáníčko, Zima, Jarmark, Adventní věnec, Štědrý večer, Kapr, Perníčky, Neviňátko, Písnička, Schleich, Vánoční koledy, Vídeň, Vánoční filmy, Řetězy apod.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Klíčová slova: Seznam zkratek a akronymů, zábava, pro dospělé, Webové html5 hry zdarma, Uruguay, zajímavosti, M, humor, Mandy Moore, tipy, odkazy, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, weby

Životopisy slavných osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak se podívejte Životopisy slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, herci a herečky, sportovci a sportovkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Esejista, Filozof, Dramatik, Podnikatel, Zlatý slavík, Spisovatel, Trenérka, Brno, Textařka, Miliardář, Básník, Itálie, Češi, Angličané, Charta 77, Podnikatelé, Náboženství, Dallas Stars, Československo, ČSSD, Němci, Pop, Vražedkyně, Sochař, Prezident, Fotograf, Nobelova cena, NHL, Producent, Miliardáři, Antropolog, New Jersey Devils, Slovák, Poslanci, Masový vrah, Florida Panthers apod.

Vlajky států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Arizona, Idaho, Minnesota, Pensylvánie, Jižní Karolína, Wyoming, Nevada, Oklahoma, New Jersey, Jižní Dakota, Kansas, Kentucky, Michigan, Georgie, Iowa, Montana, Ohio, Oregon, Nebraska, Missouri, Maryland, New York, Washington, Utah, Vermont, Severní Karolína atd.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Náš tip, informace a zábava

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Skvělé hry online zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme skvělé hry online zdarma Vybírejte z kategorií Logické hry, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Střílečky, Hry pro dva hráče, Pro dívky, Strategie, Relaxační hry, Hry pro děti, Adventury, Animace, Postřehové hry, Sportovní hry, Karetní hry, Bojové hry, Stolní a deskové hry a tak dále.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Keywords:zdarma, Full HD wallpapers na PC, kuriozity, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Kalkata, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, webovky, počítače, Přáníčka nejen k narození dítěte, Dopravní značení, Stručný encyklopedický slovník, Přehled zkratek a akronymů

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako mezinárodní organizace, geocaching, firmy a společnosti, země EU, státy usa, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, okresy České republiky, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, týmy NHL, hudební zkratky, měny apod.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Vyzkoušejte online geografické testy zdarma bez registrace. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Nej hry online

Příznivcům PC her doporučujeme nej hry online Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Karetní hry - solitaire, online html5 hry, Strategické onlinovky, Logické hry, Sportovní gamesy, Oddechové hry, Omalovánky, Vaření a smažení, Deskovky, Oblíkačky, Skákací a hopsací gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Střílecí hry, Puzzle a skládačky, Auta a závodní, Adventní, vánoční hry, Farmářské hry, Vzdělávací a výukové hry, Hry s koňmi, Adventury, Akční gamesky apod.

World wide web, internet, informace a zábava

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Klíčová slova: hyperlinky, Vlajky států a zemí světa, Přehled formátů souborů, Onlinovky - online hry, Databáze osobností Kdo je to?, Ilustrace, obrázky, R, Cristiano Ronaldo futbalista, Životopisy slavných osobností, Tapety na PC zdarma ke stažení, Obrázky a kliparty zdarma, Nej hry online

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie atd.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Síť, informace a zábava

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako mapy, ovoce, Velikonoce, velikonoční kliparty, halloween, sport, nástroje a přístroje, symboly, stavby, věda, hmyz, rostliny, láska, smajlíci a emotikony, dopravní prostředky, auta, zelenina, ženy a dívky, zvířata, hudba, muži, přístroje, osobnosti a lidé, květiny atd.

Moudra, motta, výroky, přísloví, myšlenky, hlášky, moudrosti

Citáty slavných osobností, Moudra, motta, výroky, přísloví, myšlenky, hlášky, moudrosti, přehledně rozdělené do kategorií: přísloví o naději, citáty o penězích, citáty o svobodě, citáty o ženách, citáty o manželství, citáty o víře, citáty o zlu, citáty o kráse, citáty o rozumu, citáty o smrti, citáty o bohatství, citáty o odvaze, hlášky o alkoholu, citáty o štěstí, citáty o dobru, citáty o člověku, citáty o nenávisti, citáty o životě, citáty o přátelství, moudra o dětech od různých známých osobností.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Klíčová slova: Wallpapery na tablet, Staré hry online, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Dubai, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Nejlepší hry pro dívky, pro děti, Omalovánky zdarma ke stažení, odkaz, URL, Dopravní značky

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie atd.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Informace, informace a zábava

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Frky, vtipy, anekdoty, fórky, kameňáky, ftipy

Chcete se pobavit? Frky, vtipy, anekdoty, fórky, kameňáky, ftipy. vás dostanou. Vtipy z kategorií anekdoty o politice, kameňáky, vtipy o facebooku, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, černý humor, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, vtipné hádanky, vtipy o metanolu apod.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dopravní zařízení, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, výstražné značky, informativní provozní značení, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení apod.

Tapety na PC zdarma ke stažení - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Tapety na PC zdarma ke stažení. jsou vhodná pro počítač, ultrabook, PC, monitor, tablet, notebook, mobil, obrazovka počítače, mobilní telefon, smartphone, phablet a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Linux Ubuntu, OSX, Java ME, Microsoft Windows 8, Chrome OS, Windows 7, Windows XP, Windows 98, Linux Xubuntu, BlackBerry OS. Full HD tapety ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: příroda, krajina, voda a bubliny, auta, hry a herní wallpapery, moře, oceány, pláže, sportovní pozadí, wallpapery, 3D a Abstraktní, budovy a stavby, zvířata, Velikonoce - velikonoční tapety, motorky, motocykly, vesmír, planety, galaxie, hudební tapety, Roztomilá zvířátka, květiny, kytky, psi a štěňátka, dopravní prostředky, rostliny, noční města. Vyberte si rozměr z 1600x900, 1440x960, 640x480, 2560x1440, 2560x2048, 2160x3840, 2048x1080, 1920x1080 Full HD, 1024x768, 1536x2560, 1920x1280, 1152x864, 1152x768, 360x760, 1280x960, HD 1280x720 atd.

Klíčová slova: Nejhranější online testy a kvízy, linky, Stručný slovník pojmů a termínů, F, zeměpis, Mamiko Tayama, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, internetové stránky, zdroje informací, Vlajky států USA, cestování, Online adventní magazín, Přání k narozeninám, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Bílá Hůlka: Přiští měsíc se prý bude konat Benefiční koncert pro otrávené metylalkoholem. Účast potvrdili Bílá,Hůlka...

Brežněv se chlubí: - "Mám nového koníčka, sbírám politické vtipy o sobě." - "A kolik jich už máte?" - "Zatím jen dva a půl lágru."

Levi a Samuel kráčejí večer Centrálním Parkem. Najednou se před nimi objeví lupič, který na ne míří pistolí a žádá po nich všechny peníze, které mají u sebe. Levi vyndá z peněženky 100 dolarů a podává je Samuelovi: "Samueli, já skoro zapomněl, že jim dlužím 100 dolarů. Tady jsou."

Další odkazy:

Sexy Charlize Theron
Partnerské internetové stránky
Chicago
Tipy na užitečné weby
Motokros, motorky, závody
Linky na partnerské weby
Tara Reid
Doporučené odkazy
Gisele Bundchen
Odkazy na užitečné webové stránky
Haiti

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Přáníčka, přání, gratulace a blahopřání:

Srandovní blahopřání k svátku podle jmen
Netradiční SMS, MMS přáníčka k jmeninám
Obrázková básnička k narozeninám
Zajímavá přáníčka k jmeninám
Hezká textová přání k narozeninám
Romantická přáníčka výročí svatby
Romantická blahopřání k svatbě
Humorná přáníčka k výročí sňatku
Zajímavá přáníčka k svátku
Originální narozeninový text