Tipy na zajímavé weby, zábava, důležité informace

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Vtípky, černý humor, vtipné texty, anekdoty, ftipy, fóry

Zkuste vypnout! Vtípky, černý humor, vtipné texty, anekdoty, ftipy, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií murphyho zákony, anekdoty o politice, černý humor, poslední věty před smrtí, kameňáky, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky apod.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Super free web games zdarma

Vyzkoušejte super free web games zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Brutální krvavé hry, Hry pro děti, Akční hry, Pro dívky, Závody aut, Logické hry, Hry pro dva hráče, Postřehové hry, Sportovní hry, Bojové hry, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Karetní hry, Strategie, Střílečky a tak dále.

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ovoce, stavby, ptáci, muži, zvířata, nápoje, dopravní prostředky, láska, ženy a dívky, květiny, hudba, přístroje, rostliny, smajlíci a emotikony, věda, mapy, halloween, osobnosti a lidé, auta, sport, Velikonoce, velikonoční kliparty, nástroje a přístroje, náboženství atd.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Klíčová slova: F, V, humor, internetové stránky, Wallpapers na plochu PC zdarma ke stažení, Obrázky, kliparty, hyperlinky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Kasino, výukové pomůcky, odkazy, Přehled formátů souborů, doporučujeme

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií zahraniční značky, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, informativní provozní značení, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení apod.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Náš tip, zábava, důležité informace

Free game online hry

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme free game online hry Hry jsou rozdělené kategorií: Velikonoční hry, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Pro dívky, Strategie, Sportovní, Klasické, Logické, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, parkování - parkovačky, Oddechové, Karetní a podobně.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. Naleznete zde Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Nej hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nej hry online. Hry jsou rozdělené kategorií: Sportovní, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Logické a tak podobně.

Keywords:Slovník pojmů Co je to?, F, Dopravní značení, Online hry zdarma, Obrázek červená kraslice, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Stručný encyklopedický slovník, Prapory českých měst, Online hry zdarma, Obrázky ke stažení, Americké federální vlajky, Nejhranější online hry zdarma

Nejlepší wallpapery na plochu zdarma - full HD wallpapery ke stažení

Také doporučujeme: Nejlepší wallpapery na plochu zdarma. lze použít v počítač, phablet, smartphone, ultrabook, tablet, displej, mobil, PC, notebook, monitor, mobilní telefon a pro operační systémy Windows XP, Windows 2000, Slackware, SUSE Linux, Linux Xubuntu, Windows 10 Mobile, Windows 10, Windows 98, Chrome OS, Android, FreeBSD. Obrázky na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako armáda, válka, zbraně, tenisté a tenistky, fantasy, zvířata, flóra, stromy, oceán, moře, pláže, širokoúhlé Full HD widescreen, fraktály, nature - příroda, velkoměsta a noční život, květiny, sportovní a závodní auta, free wallpapers, Formule 1, Rally, závody aut, 3D a digitalní abstraktní tapety, hmyz a pavouci, ptáci. Zvolte si z rozměrů 1920x1280, širokoúhlé 1366x768, Full HD 1080x1920, 1600x1200, HD 1280x720, 2048x1536, 1200x1920, 3200x1800, 1152x864, 1920x1200, 1600x2560, 1280x720, 1366x1024, 393x786, 1800x1440, 1080x1920 atd.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Vyzkoušejte online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma. Naleznete zde Logické, Strategie, strategické hry, Akční hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Sportovní a tak podobně.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Klíčová slova: zajímavosti, cestování, info, Brittany Murphy, Nej hry online, kuriozity, zdarma, Motokros, motorky, závody, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Online vánoční magazín, Dopravní značky, Životopisy slavných osobností

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, vodorovné značení apod.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Ústecký kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj apod.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Vlajky amerických států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky amerických států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Kansas, Jižní Karolína, Kentucky, Jižní Dakota, Oklahoma, Virginie, Alabama, Havaj, Iowa, Wyoming, Rhode Island, Indiana, New Hampshire, Arkansas, Idaho, Ohio, Montana, Arizona, Kalifornie, Michigan, Mississippi, Oregon, Maryland, Wisconsin, Severní Karolína, Utah atd.

Americké federální vlajky

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Americké federální vlajky. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Minnesota, New York, Utah, Wisconsin, Maine, Severní Dakota, Illinois, Jižní Karolína, Rhode Island, Oregon, Idaho, Mississippi, Havaj, Texas, Kansas, Pensylvánie, Nebraska, Louisiana, Missouri, Colorado, Aljaška, Maryland, Georgie, Kalifornie, Wyoming, Vermont atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: software, různé, cestování, nápoje, politika, nástroje, počítače, hardware, zločin a právo, rostliny, bankovnictví, účetnictví, fyzika, literatura, internet, lékařství a medicína, materiály, sport, školství, latina, český jazyk, stavebnictví, příroda, kultura atd.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Frky, fórky, vtípky, anekdoty, černý humor, fóry

Potřebujete se uvolnit? Frky, fórky, vtípky, anekdoty, černý humor, fóry. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o cikánech, O zvířátkách, Frky o tchýních, O Němcích, O škole, O důchodcích, O ekonomech, O ženách, Vtipy o Pepíčkovi, O manželství, O Somálcích, O mužích, O Windows, Vtipy o policajtech, Vtipy o Bohu, Vtipné hádanky, O gayích a homosexuálech, Frky ze života, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Slovácích apod.

Klíčová slova: počítače, URL, tipy, Zamilované sms vzkazy, Online web Hry zdarma bez registrace, Databáze osobností Kdo je to?, M, Charlize Theron, zdroje informací, Státní prapory všech zemí, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, vodorovné značení apod.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Ústecký kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj apod.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Informace, zábava, důležité informace

Pozadí na plochu PC - pC pozadí pro Windows

Dále vám doporučujeme: Pozadí na plochu PC. vhodné pro tablet, monitor, ultrabook, mobilní telefon, notebook, obrazovka počítače, phablet, počítač, PC, mobil, displej a pro operační systémy Windows XP, Windows 95, Linux Xubuntu, Windows NT, Chrome OS, Linux Ubuntu, Linux Fedora, Windows Me, OSX, BlackBerry OS, SUSE Linux. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: zvířata, Velikonoce - velikonoční tapety, voda a bubliny, jídlo a nápoje, letadla, Roztomilá zvířátka, vojenské Army tapety a zbraně, květiny, kytky, psi a štěňátka, wallpapery, hudební tapety, moře, oceány, pláže, sportovní pozadí, budovy a stavby, auta, příroda, krajina, rostliny, adventní a vánoční tapety, operační systémy, Windows, vesmír, planety, galaxie. Zvolit si můžete z velikostí 1800x1440, 2560x2048, 1080x1800, 854x480, 2560x1440, 1280x854, hi res 2560x1920, 750x1334, 1200x1920, 393x786, 1280x960, 1280x800, 1600x1200, 1680x1050, 320x568, 1440x900 atd.

Moudrosti, výroky, rčení, hlášky, bonmoty, moudra, motta

Slavné citáty, Moudrosti, výroky, rčení, hlášky, bonmoty, moudra, motta, z kategorií citáty o bohu, hlášky o alkoholu, citáty o zdraví, citáty o zlu, citáty o penězích, citáty o neštěstí, citáty o odvaze, citáty o štěstí, citáty o životě, citáty o člověku, citáty o svobodě, citáty o víře, citáty o lásce, citáty o bohatství, citáty o smrti, citáty o přátelství, citáty o rozumu, přísloví o naději, citáty o lži, citáty o dobru od různých známých osobností.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Seznam souborových přípon

Vyčerpávající Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak vytvořit, v čem upravit, jak převést, jak spustit, jak importovat, jak konvertovat, čím prohlížet, v čem spustit, jak přehrát, čím zobrazit soubory následujících typů: koncovky souborů, komprimace dat, písma, fonty, hudební audio soubory, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, systémové soubory, internet a web, video soubory, grafiku, dokumenty apod.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Klíčová slova: V, pro děti, Online životopisy, biografie, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, odkaz, Fotbalista Andrés Iniesta, internet, Online hry zdarma, Free game online hry, Světové vlajky, Pozadí na plochu PC, zadarmo, Plzeňské památky, atrakce a pivo, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Smíšená manželství: Jde dvojice pánů po parku a najednou uvidí manžele středního věku, jak se hádají. Poté, co poodejdou o kousek dál, započne tento rozhovor: „Ty, Frantíku, ti byli ale oškliví, jak po sobě křičeli, že?” „Kajíku, já ti říkal, že ta smíšená manželstvíčka nebudou dělat dobrotu!”

Dva teplouši Ríša a Vilda se opalují na pláži a najednou dostane Vilda chuť na koupání v moři. Ríša se brání a říká: „Já tam nejdu, ryby koušou.” „Prosím tě, co by kousaly. Pojď a nedělej scény,” odpoví Vilda. Asi po 10 minutách se mu povede Ríšu přemluvit, vlezou spolu do vody a když jsou v ní po pás, Ríša se uculí a řekne: „Máš pravdu, ryby nekoušou, ryby žužlaj.”

Prijde clovek do baru v nejvyssim patre mrakodrapu. Vypada to tam slusne, tak si prisedne k pultu, objedna si a da se do reci s chlapikem vedle. "Jsem tu poprve, stoji to tu za to?" "Jo, ja jsem tu furt. Je to tu vazne mimoradné misto." "V cem?" "Vidis tamhleto okno? To treti zleva? Vitr tu narazi na stenu budovy tak zvlastnim zpusobem, ze kdyz vyskocis ven, uletis jenom par metru a hodi te to zpatky." "Ale to prece nejde." Chlapik se misto odpovedi zvedne, otevre okno a vyskoci. A opravdu - uleti sotva deset metru, zastavi se ve vzduchu a proleti oknem zpatky dovnitr. "Je to sranda, mel bys to taky zkusit," rekne a vrati se k baru. Clovek zavaha a pak proskoci otevrenym oknem. Deset metru, dvacet, tricet, padesat... a plac, rozmazne se o chodnik. Barman se nakloni k chlapkovi a utrousi: "Poslys, Supermane, ty kdyz se napijes, ses vazne pekna kurva!"

Další odkazy:

Topmodelky a celebrity
Partnerské weby
Bayern München
Zajímavé internetové odkazy
Přání ke kulatému výročí
Doporučené odkazy
Charlize Theron
Naše tipy
Best web page
Tipy na zajímavé weby
Železnice, nákladní, osobní, vysokorychlostní vlaky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.