Tipy na zajímavé weby, důležité informace a zábava pro volný čas

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie atd.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Online zeměpisné testy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy zdarma. Vybírejte z kategorií testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy atd.

Klíčová slova: internet, Online testy zdarma bez registrace, Přehled formátů souborů, F, Obrázek Náruživá kuřačka, Online vánoční webzine, Online zeměpisné testy zdarma, volný čas, Brittany Murphy, zdroje informací, info, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, odkaz

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií geocaching, politické strany a hnutí, měny, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU, úřady a ministerstva, hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, státy usa, týmy NHL, mezinárodní organizace apod.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako státní správa, poruchy, mytologie, umělci, křesťanství, přezdívky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, podnikání a podnikatelé, záliby, psychologie, žurnalisté a novináři, hanlivé až sprosté přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, filozofie, herectví, herci a herečky, politika, fikce a fantasy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, historie, zločin a právo, osobnosti, nadpřirozené osoby, národnost, vlastnosti atd.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako rostliny, muži, nástroje a přístroje, přístroje, zelenina, mapy, halloween, náboženství, sport, nápoje, ženy a dívky, dopravní prostředky, věda, láska, zvířata, symboly, smajlíci a emotikony, květiny, Vánoce a Advent, ovoce, jídlo a nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, auta atd.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Keywords:A, webové stránky, V, V, Saint Vincent and the Grenadines, A, weby, Americké federální vlajky, Mary-Kate Olsen, Super online flash hry, zábava, Kliparty pro dokumenty

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj apod.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z regionů Francie, krajů České republiky, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina apod.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Vtipy, kameňáky, frky, vtípky, černý humor, ftipy

Chcete se pobavit? Vtipy, kameňáky, frky, vtípky, černý humor, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné hádanky, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, židovské anekdoty, anekdoty o politice, kameňáky, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, vtipné básničky apod.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Klíčová slova: hyperlinky, Státní prapory, Vlajky jednotlivých států USA, Pár slov o Velikonocích, pro dospělé, Vlajky měst České republiky, Dopravní značení, O filmech Avatar 1 a 2, odkazy, školství, Seznam zkratek a akronymů, Onlinovky zdarma

Nejlepší tapety na plochu zdarma - pozadí na tablet

Také doporučujeme: Nejlepší tapety na plochu zdarma. vhodné pro tablet, PC, smartphone, ultrabook, phablet, počítač, obrazovka počítače, notebook, mobilní telefon, monitor, mobil a pro operační systémy Red Hat Linux, Windows NT, Linux Ubuntu, Microsoft Windows 8, Windows 2000, Linux Fedora, Apple iOS (iPhone), SUSE Linux, Mac, Java ME, Microsoft Windows Vista. Obrázky ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Velikonoce - velikonoční tapety, auta, adventní a vánoční tapety, 3D a Abstraktní, Roztomilá zvířátka, rostliny, psi a štěňátka, voda a bubliny, noční města, vojenské Army tapety a zbraně, motorky, motocykly, operační systémy, Windows, letadla, budovy a stavby, vesmír, planety, galaxie, květiny, kytky, hudební tapety, jídlo a nápoje, hry a herní wallpapery, wallpapery. Vyberte si rozměr z 1600x1200, 1280x960, 1600x2560, 1920x1200, 393x786, 1152x1920, 1024x600, 375x812, 1152x864, širokoúhlé 1366x768, 2560x1440, 800x600, 1280x1024, 750x1334, 2560x1600, 800x1280 atd.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - pozadí na PC ke stažení

Dále vám doporučujeme: Nejlepší obrázky na plochu zdarma. jsou vhodná pro tablet, displej, monitor, počítač, mobilní telefon, notebook, mobil, phablet, obrazovka počítače, ultrabook, PC a pro operační systémy Linux Ubuntu, SUSE Linux, Red Hat Linux, Windows 95, Linux Fedora, Windows 98, Windows Me, Slackware, Windows NT, Lubuntu, Windows XP. Obrázky na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: budovy a stavby, wallpapery, příroda, krajina, auta, operační systémy, Windows, vesmír, planety, galaxie, květiny, kytky, sportovní pozadí, dopravní prostředky, moře, oceány, pláže, noční města, Velikonoce - velikonoční tapety, zvířata, vojenské Army tapety a zbraně, hry a herní wallpapery, adventní a vánoční tapety, Roztomilá zvířátka, rostliny, voda a bubliny, psi a štěňátka. Zvolte si z rozměrů 1600x1200, 1024x600, 854x480, 1280x768, 1440x900, 360x760, 1280x854, 1280x1024, 375x812, Full HD 1080x1920, hi res 2560x1920, 1600x2560, HD 1280x720, 412x846, 1536x864, 2048x1080 atd.

Nej hry online

Vyzkoušejte nej hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Hry pro děti, Karetní hry, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Adventury, Střílečky, Sportovní hry, Logické hry, Pro dívky, Animace, Stolní a deskové hry, Strategie, Postřehové hry, Závody aut, Brutální krvavé hry, Relaxační hry a tak dále.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Online hry pro děti zdarma

Zahrajte si online hry pro děti zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Sportovní, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Logické, Postřehové, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry a tak podobně.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Klíčová slova: Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, multimédia, doporučujeme, Vlajka NATO, URL, Státní prapory všech zemí, pro děti, Obrázek Těhotenství, Super free web games zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, Biografie známých osobností

Nejlepší tapety na plochu zdarma - pozadí na tablet

Také doporučujeme: Nejlepší tapety na plochu zdarma. vhodné pro tablet, PC, smartphone, ultrabook, phablet, počítač, obrazovka počítače, notebook, mobilní telefon, monitor, mobil a pro operační systémy Red Hat Linux, Windows NT, Linux Ubuntu, Microsoft Windows 8, Windows 2000, Linux Fedora, Apple iOS (iPhone), SUSE Linux, Mac, Java ME, Microsoft Windows Vista. Obrázky ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Velikonoce - velikonoční tapety, auta, adventní a vánoční tapety, 3D a Abstraktní, Roztomilá zvířátka, rostliny, psi a štěňátka, voda a bubliny, noční města, vojenské Army tapety a zbraně, motorky, motocykly, operační systémy, Windows, letadla, budovy a stavby, vesmír, planety, galaxie, květiny, kytky, hudební tapety, jídlo a nápoje, hry a herní wallpapery, wallpapery. Vyberte si rozměr z 1600x1200, 1280x960, 1600x2560, 1920x1200, 393x786, 1152x1920, 1024x600, 375x812, 1152x864, širokoúhlé 1366x768, 2560x1440, 800x600, 1280x1024, 750x1334, 2560x1600, 800x1280 atd.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Online vánoční webzine - vše o Vánocích

Vánoce za dveřmi? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční dekorace, vánoční koledy, vánoční zábava, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Ostrava, Zima, Vánoční svícen, Jmenovka, Svíčky, bezlepkové cukroví, Ježíšek, Brambořík, SMS, Keramika, Špalda, Jesličky, Tapeta, Vosí hnízda, Wallpaper, Křesťanství, Plocha, Televize, Rumové řezy, Sněhulák, Schleich, Historické ozdoby, Borovice, Anglicky, Recepty, Vánoční koule, Patchwork, Koleda, Jedle, Film, Neviňátko apod.

Hry pro kluky

Zapařte si hry pro kluky Webhry jsou rozdělené kategorií: Strategické onlinovky, Deskovky, Sportovní gamesy, Omalovánky, Vzdělávací a výukové hry, Auta a závodní, Barbie hry, Vaření a smažení, Hannah Montana, Adventní, vánoční hry, Karetní hry - solitaire, Skákací a hopsací gamesky, Adventury, Střílecí hry, Akční gamesky, Puzzle a skládačky, Logické hry, Hry s koňmi, Holčičí, dívčí hry pro holky, Arkády a plošinovky, online html5 hry apod.

Online životopisy, biografie - biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Olympijský vítěz, Fotograf, Zlatý slavík, Dabérka, Archivář, Básníci, Poslanec, Maršál, Podnikatel, Trenérka, Herec, Češi, Producent, Atentát, Masový vrah, HIV pozitivní, Protektorát, Královna, Francie, Manýrismus, Prezident USA, Textař, Američan, Čech, Komunisté, Hudebnice, Slováci, Voják, Charta 77, New York Rangers, Mluvčí, Komik, Nežijící, Válka, KSČ, Životopis apod.

Klíčová slova: Skvělé hry online zdarma, Databáze osobností Kdo je to?, výukové pomůcky, Kliparty pro dokumenty, Prapory regionů a království, FC Barcelona, zajímavosti, Hry pro kluky, zadarmo, Nejhranější online hry zdarma, Online hry pro děti zdarma, M, Tapety se zvířaty na plochu PC, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Robinson: 22. června - Pátek, 23. června - Pátek, 24. června - Pátek. Co je to? Erotický deník Robinsona Crusoa.

Víš, jakej je rozdíl mezi blondýnou a šamponem? Žádnej, oba jsou na hlavu.

Jednou se zvířátka v lese domluví, že si nebudou znečišťovat svůj vlastní les a že si postaví kadibudku. Slovo dalo slovo a zvířátka si na paloučku vybudovala krásnou kadibudku. Druhý den jde kolem jelen a kouká, že je v kadibudce rozbité okénko. Svolá proto všechny zvířátka a povídá: "V kadibudce je rozbité okénko, může mi k tomu někdo něco říct?" Přihlásí se veverka a povídá: "No, víš jelene, hopkám si to takhle z větvičky na větvičku a v najednou se mě ptá medvěd z kadibudky, jestli nemám blechy. Tak jsem mu řekla, že ne, on mě popadnul, vytřel si se mnou prdel a prohodil mě okénkem." "Tak tohle by teda nešlo medvěde, budeš se chovat slušně", povídá na to jelen. Jelen okénko zasklí a jde domů. Další den, jde jelen zkontrolovat kadibudku a vidí, že je opět rozbité okénko. Znovu si zavolá zvířátka a povídá: "Zvířátka, zase je rozbité okénko, může mi k tomu někdo něco říct?" Přihlásí se zajíček a povídá: "No víš, hopkám si to takhle z mechu na mech, když se mě medvěd z kadibudky ptá, jestli nemám blechy. Tak jsem mu řekl, že ne, on mě popadnul, vytřel si se mnou prdel a prohodil mě oknem." Jelen už je nasranej a povídá medvědovi: "Tak poslouchej, ještě jednou se to bude opakovat, dojdu za myslivcem, on ně zastřelí a bude pokoj." Jelen znovu zasklí okénko a jde domů. Další den jde znovu zkontrolovat kadibudku a co nevidí. Kadibudka je rozmetaná na kaši po celé pasece. Znovu si pozve na kobereček všechna zvířátka a povídá. Co má znamenat ta rozmetaná kadibudka na pasece? Může mi k tomu někdo něco říct? Přihlásí se ježek a povídá: "Já bych věděl...."

Další odkazy:

Rihanna
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Kde koupit levné letenky?
Doporučené internetové odkazy
Blahopřání nejen k narození miminka
Zajímavé internetové odkazy
Recept na pařížské rohlíčky
Linky na partnerské weby
Naomi Campbell
Tipy na zajímavé weby
Liechtenstein

Děkujeme vám za vaši návštěvu.