Tipy na zajímavé weby, technika, kultura, volný čas

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, výstražné značky, vodorovné značení, značky upravující přednost, dodatkové tabulky apod.

Informace, technika, kultura, volný čas

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Klíčová slova: F, URL, Wallpapery do mobilu, tipy, Sarah Jessica Parker, V, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Skvělé hry online zdarma, Wayne Rooney sepak bola, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Životopisy osobností, pro děti, volný čas

Vlajky amerických států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky amerických států USA. Zde naleznete například vlajky států Washington, Missouri, Mississippi, Arkansas, Oklahoma, Severní Dakota, Nebraska, Idaho, Tennessee, Colorado, Illinois, Michigan, Kentucky, Indiana, Arizona, Wyoming, Montana, New Jersey, Jižní Dakota, Delaware, Kansas, Virginie, Aljaška, Nové Mexiko, New York, Jižní Karolína atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií sport, nemoce, lékařství a medicína, stavebnictví, zločin a právo, cestování, psychologie, materiály, český jazyk, náboženství a křesťanství, latina, počítače, nástroje, software, literatura, politika, hardware, internet, účetnictví, zkratky, filozofie, věda, jídlo, rostliny atd.

Vlajky států obrázků

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států obrázků. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako Antarktidy, evropské země a státy, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Obrázky na plochu počítače - tapety na PC

Také doporučujeme: Obrázky na plochu počítače. jsou vhodná pro PC, ultrabook, obrazovka počítače, počítač, mobilní telefon, tablet, phablet, mobil, displej, smartphone, notebook a pro operační systémy Windows 2000, Windows Server 2012, SUSE Linux, macOS, OSX, Android, Mac, Windows 10 Mobile, Linux Mint, Linux Xubuntu, Windows 98. Obrázky ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: rostliny, hudební tapety, příroda, krajina, wallpapery, květiny, kytky, Velikonoce - velikonoční tapety, hry a herní wallpapery, noční města, dopravní prostředky, sportovní pozadí, jídlo a nápoje, zvířata, 3D a Abstraktní, operační systémy, Windows, psi a štěňátka, motorky, motocykly, letadla, Roztomilá zvířátka, voda a bubliny, vesmír, planety, galaxie. Mnoho verzí a velikostí jako 1152x1920, 1024x600, 1920x1080 Full HD, 640x480, 750x1334, 1600x2560, 1280x960, 1536x2560, 360x760, 2160x3840, 1600x1200, 1440x960, 360x720, 768x1024, 800x600, 1536x2048 atd.

Keywords:humor, zdarma, cestování, odkaz, Online hry zdarma, Obrázky na plochu počítače, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Stručný slovník pojmů a termínů, Osobní, nákladní a vysokorychlostní železniční doprava, školství, Ilustrační obrázky, Ilustrační obrázky

Státy a jejich prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státy a jejich prapory. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země střední Asie, země Afriky, země východní Asie, země Severní Ameriky, Antarktidy, země jižní Asie, evropské země a státy, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky apod.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Síť, technika, kultura, volný čas

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Klíčová slova: Dopravní značky, info, výukové pomůcky, Státní vlajky států světa, Online hry pro děti zdarma, webovky, multimédia, Tapety na plochu PC, R, Super online kvízy, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, zeměpis

Skvělé hry online zdarma

Všem hráčům doporučujeme skvělé hry online zdarma . Naleznete zde parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Oddechové, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Sportovní, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, Závodní, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Vánoční online hry, Karetní, Logické a podobně.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, geocaching, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, státy usa, fyzikální jednotky, měny, politické strany a hnutí, okresy České republiky, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU, týmy NHL, internetové domény 1. řádu apod.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Klíčová slova: Vlajky států obrázků, internetové stránky, Slovník pojmů Co je to?, Fotografie topmodelek, hyperlinky, Nejlepší hry pro dívky, Online vánoční magazín, Amanda Bynes, Prapory regionů a království, Online testy a kvízy zdarma, Databáze osobností Kdo je to?

Skvělé hry online zdarma

Všem hráčům doporučujeme skvělé hry online zdarma . Naleznete zde parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Oddechové, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Sportovní, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, Závodní, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Vánoční online hry, Karetní, Logické a podobně.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Náš tip, technika, kultura, volný čas

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak otevřít, čím prohlížet, jak převést, jak vytvořit, jak importovat, v čem upravit, jak spustit, čím zobrazit, jak konvertovat, kterak editovat soubory těchto typů: hudební audio soubory, internet a web, systémové soubory, písma, fonty, komprimace dat, spustitelné soubory, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, šablony dokumentů, dokumenty, grafiku apod.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Wallpapery do mobilu - full HD wallpapery ke stažení

Také doporučujeme: Wallpapery do mobilu. doporučujeme pro displej, PC, mobil, notebook, počítač, ultrabook, phablet, mobilní telefon, tablet, monitor, smartphone a pro operační systémy Linux Ubuntu, Windows 7, Linux Mint, Windows 95, BlackBerry OS, Windows Me, Android, Chrome OS, Linux Fedora, Microsoft Windows Vista, macOS. Full HD pozadí ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vesmír, kosmos, nature - příroda, oceán, moře, pláže, Formule 1, velkoměsta a noční život, motorky, sportovní wallpapery, fantasy, fraktály, flóra, stromy, 3D a digitalní abstraktní tapety, ptáci, tenisté a tenistky, sportovní a závodní auta, free wallpapers, zvířata, hmyz a pavouci, květiny. Vyberte si rozměr z 1280x800, 3200x1800, 2560x1600, 1152x1920, 1152x768, 375x667, 1536x2048, 1080x1800, 2560x1440, 1366x1024, 320x568, 1920x1280, 800x600, 412x846, 1440x900, 1280x960 atd.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Klíčová slova: počítače, Státy a jejich prapory, Dopravní značení, F, Super online flash hry, Přání a obrázky, zábava, Online hry pro děti zdarma, linky, Přehled přípon a koncovek souborů, zdroje informací, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Tapety na plochu PC, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Les Řáholec a ministerstvo financí: Víte, jaký je rozdíl mezi lesem Řáholcem a ministerstvem financí? . . . Žádný, v obou se ozývá "Mankóo, Mankóo"

Bůh se snaží někomu dát přikázání, ale všude ho vyhazují. V Americe, v Evropě... Jde takhle po poušti a vtom potká Mojžíše a říká: "Hej, Žide, nechceš přikázání?" "A za kolik?" "Zadarmo." "Tak to jich beru deset!"

Proč je obtížné najít muže, kteří jsou citliví a pozorní? ... Všichni už mají milence (chlapa).

Další odkazy:

Mexico
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Fotografie topmodelek
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Vlajky států světa
Zajímavé internetové odkazy
Flags of the world
Partnerské internetové stránky
Andrés Iniesta
Odkazy na partnerské weby
Wayne Rooney angielski piłkarz

Děkujeme vám za vaši návštěvu.