Tipy na zajímavé weby, informace a zábava

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako přístroje, ženy a dívky, stavby, nápoje, sport, zelenina, nástroje a přístroje, náboženství, smajlíci a emotikony, mapy, auta, Velikonoce, velikonoční kliparty, věda, ptáci, jídlo a nápoje, halloween, hmyz, láska, rostliny, zvířata, ovoce, květiny, dopravní prostředky atd.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Internet, síť, informace a zábava

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Klíčová slova: zajímavosti, zadarmo, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Stručný slovník pojmů a termínů, Online hry omalovánky, Americké federální vlajky, ú, Wallpapers na PC, Tapety na plochu města, doporučujeme, Onlinovky zdarma, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Hry pro nejmenší děti online zdarma

Americké federální vlajky

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Americké federální vlajky. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Jižní Dakota, Ohio, Západní Virginie, Colorado, Massachusetts, New Hampshire, Washington, Wisconsin, Iowa, Connecticut, Havaj, Jižní Karolína, Minnesota, Maryland, Montana, Idaho, Pensylvánie, Kalifornie, Delaware, Nové Mexiko, Nebraska, Nevada, Alabama, Severní Karolína, Rhode Island, Aljaška atd.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako příkazové dopravní značky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, informativní provozní značení, výstražné značky, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení apod.

World wide web, internet, informace a zábava

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, okresy České republiky, úřady a ministerstva, měny, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, hudební zkratky, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Online vánoční webzine - vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom se podívejte Online vánoční webzine. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční přání, materiály ke stažení atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Láska nebeská, Francouzsky, Kinder, Vánoční stromeček, Tapeta, Adventní svícen, Atmosféra, Tisk, Text, Striezelmarkt, Vánoční svícen, Písnička, Vánoční ozdoby, Vánoční kaktus, Bůh, Jedle, Zima, Košíčky, Tablet, Alkoholový kalendář, Dia, Pozadí, Plocha, Pokrmy, Blahopřání, Patchwork, Jezulátko, Jmelí, Vykrajovátka, Popelka, Vánoční filmy apod.

Vtipné texty, vtípky, fórky, ftipy, anekdoty, vtipy

Chcete se pobavit? Vtipné texty, vtípky, fórky, ftipy, anekdoty, vtipy. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, černý humor, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, vtipné citáty, vtipné básničky, vtipy o facebooku, murphyho zákony, frky o zvířatech apod.

Keywords:Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, volný čas, počítače, Členské země americké federace, Bacará, zábava, Státní prapory zemí světa, multimédia, Poker card game, info, Superhry a hry online zdarma, pro děti

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Informace, informace a zábava

Onlinovky zdarma

Vyzkoušejte onlinovky zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Strategie, Animace, Závody aut, Skákačky a hopsačky, Brutální krvavé hry, Pro dívky, Postřehové hry, Bojové hry, Střílečky, Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Logické hry, Adventury, Akční hry a tak dále.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: různé, věda, účetnictví, sport, psychologie, chemie, ekonomie a ekonomika, politika, latina, český jazyk, náboženství a křesťanství, hardware, školství, fyzika, matematika, zločin a právo, příroda, software, kultura, literatura, jídlo, filozofie, materiály, zkratky atd.

Klíčová slova: kuriozity, hyperlinky, Online vánoční webzine, Obrázky letadel na plochu PC zdarma ke stažení, Online testy zdarma bez registrace, Dopravní značení, Nejlepší tapety na plochu zdarma, Canada Flag, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, weby, cestování, V

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Superhry a hry online zdarma

Zkuste superhry a hry online zdarma Vybírejte z kategorií Puzzle a skládačky, Oddechové hry, Hannah Montana, online html5 hry, Vzdělávací a výukové hry, Vaření a smažení, Farmářské hry, Adventní, vánoční hry, Omalovánky, Deskovky, Arkády a plošinovky, Akční gamesky, Střílecí hry, Barbie hry, Letecké simulátory, Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, Holčičí, dívčí hry pro holky, Karetní hry - solitaire, Auta a závodní, Oblíkačky apod.

Vtípky, fórky, frky, vtipy, vtipné texty, černý humor

Chcete se pobavit? Vtípky, fórky, frky, vtipy, vtipné texty, černý humor. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: kameňáky, židovské anekdoty, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, poslední věty před smrtí apod.

Síť, informace a zábava

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma atd.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - wallpapers na plochu počítače

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. jsou vhodná pro displej, smartphone, ultrabook, notebook, phablet, obrazovka počítače, tablet, PC, mobil, mobilní telefon, monitor a pro operační systémy Windows 2000, Windows 98, Windows Me, Linux Mint, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows Vista, Windows Server 2012, Windows 7, Lubuntu, Windows NT, macOS. Full HD tapety na PC zdarma jsou přehledně rozdělené do kategorií: Formule 1, hmyz a pavouci, tenisté a tenistky, free wallpapers, flóra, stromy, Rally, závody aut, vesmír, kosmos, zvířata, oceán, moře, pláže, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní a závodní auta, nature - příroda, fantasy, ptáci, sportovní wallpapery, armáda, válka, zbraně, motorky. Vyberte si rozměr z 1280x800, 1280x720, 768x1024, 1024x600, 1800x1440, 375x812, 1600x2560, 1536x2048, 2048x1080, 1152x1920, 1152x768, 1440x2560, HD 1280x720, 1280x1024, 1440x960, 1280x960 atd.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online biografie, životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom navštivte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Voják, Vládce, Trenérka, Antropolog, Druhá světová válka, Česká královna, Exilový prezident, Prezident, Nežijící, Stoletá válka, Angličané, Právník, Čeští králové, Životopis, Herec, Podnikatelé, Textař, Komik, Teolog, Miliardář, Boston Bruins, Císař, Máj, Olympiáda, Obchodník, Diplomat, Masový vrah, AIDS, Atentát, Renesance, Olympijský vítěz, Češi, Charta 77, Malíř, Rétorika, Američan apod.

Klíčová slova: Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, humor, webovky, Burkina Faso, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, zdroje informací, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Pornografie, pornographie Sexualität Deutsch, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, webové stránky, internetové stránky

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Superhry a hry online zdarma

Zkuste superhry a hry online zdarma Vybírejte z kategorií Puzzle a skládačky, Oddechové hry, Hannah Montana, online html5 hry, Vzdělávací a výukové hry, Vaření a smažení, Farmářské hry, Adventní, vánoční hry, Omalovánky, Deskovky, Arkády a plošinovky, Akční gamesky, Střílecí hry, Barbie hry, Letecké simulátory, Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, Holčičí, dívčí hry pro holky, Karetní hry - solitaire, Auta a závodní, Oblíkačky apod.

Vtípky, fórky, frky, vtipy, vtipné texty, černý humor

Chcete se pobavit? Vtípky, fórky, frky, vtipy, vtipné texty, černý humor. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: kameňáky, židovské anekdoty, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, poslední věty před smrtí apod.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Jihočeský kraj apod.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: okresy České republiky, mezinárodní organizace, týmy NHL, země EU, obecné zkratky, geocaching, vysokoškolské a akademické tituly, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, měny, fyzikální jednotky, hudební zkratky, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, státy usa apod.

Klíčová slova: M, Stručný encyklopedický slovník, Online web Hry zdarma bez registrace, školství, internet, Omalovánky vlajek, Hry pro nejmenší online, Seznam souborových přípon, Webové html5 hry zdarma, pro dospělé, Seznam přípon a koncovek souborů, Dopravní značky, Paris Saint-Germain F.C.,

Několik fórů na závěr. Vtip Houby: Ze školy:Včera byla smaženice, samé divné hřiby. dneska jdeme do márnice, za těmi co chybí...

Jednoho krásnýho dne najde jeden bezdomovec na zemi ležet stokorunu. Sebere ji a přemýšlí, co s ní má dělat. Rozhodne se, že koupí rum. Tak si ho koupí a ožere se, lehne si na lavičku a usne. Jde okolo teplouš a zrovna to na něj vleze, tak bez váhání skočí na ubohého bezdomovce a sexuálně se na něm ukojí. Za odměnu mu dá do kapsy 100 Kč. Ráno se bezdomovec probudí, a vida, má v kapse 100 Kč. „Tak to jsem se asi pořádně nevožral,” říká a jde koupit rum. Historie se opakuje, usne na lavičce. V noci jde okolo teplouš a zase se na něm ukojí. Ráno se bezdomovec probere z šílený vopice, sáhne do kapsy a má tam ke svému zděšení zase 100 Kč. Pronese: „Rum, ten už si nekoupím, hrozně mě vod něj bolí prdel!”

Život je krásnej, ale člověk musí být pořád trochu nalitej.

Další odkazy:

Naše tipy
Manchester United F.C.
Zajímavé internetové odkazy
Libro da colorare
Tipy na zajímavé weby
Online omalovánky zvířátek k vybarvení
Doporučené odkazy
Livre de coloriage
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.