Zajímavé odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako osobnosti, záliby, zločin a právo, sport, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, profese a zaměstnání, fikce a fantasy, historie, hanlivé až sprosté přezdívky, rodinné vztahy, přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, herectví, herci a herečky, podnikání a podnikatelé, křesťanství, politici, politika, národnost, mytologie, věda, psychologie, poruchy, vlastnosti, lékařství atd.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Fóry, černý humor, fórky, anekdoty, frky, vtipy

Potřebujete se uvolnit? Fóry, černý humor, fórky, anekdoty, frky, vtipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipné hádanky, Vtípky o blondýnkách, O Němcích, Frky o tchýních, O gayích a homosexuálech, O Somálcích, O Chucku Norrisovi, O zvířátkách, O Windows, Vtipy o cikánech, O ekonomech, Vtipy o doktorech, O ženách, O mužích, Frky, vtipy, vtípky, O škole, O důchodcích, Vtipy o policajtech, O manželství, Vtipy o Pepíčkovi apod.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: výstražné značky, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, vodorovné značení apod.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Klíčová slova: Skvělé hry online zdarma, Vše o Vánocích, Tapety na plochu počítače, Obrázky zdarma, Texty přáníček k svátku podle jmen, Pozadí na plochu PC, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Vše o Vánocích, Wayne Rooney, Onlinovky zdarma, zeměpis, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Slovník pojmů Co je to?

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Počítačové tapety pro Windows - obrázky ke stažení

Dále vám doporučujeme: Počítačové tapety pro Windows. můžete využít v obrazovka počítače, tablet, displej, počítač, mobil, notebook, mobilní telefon, ultrabook, phablet, smartphone, PC a pro operační systémy Linux Ubuntu, Windows NT, FreeBSD, Windows 7, BlackBerry OS, Apple iOS (iPhone), Windows XP, Windows 2000, Microsoft Windows Vista, Lubuntu, Linux Mint. Nejlepší obrázky na plochu zdarma z kategorií sportovní wallpapery, širokoúhlé Full HD widescreen, nature - příroda, fantasy, free wallpapers, ptáci, armáda, válka, zbraně, flóra, stromy, oceán, moře, pláže, motorky, tenisté a tenistky, květiny, Formule 1, vesmír, kosmos, sportovní a závodní auta, velkoměsta a noční život, Rally, závody aut, 3D a digitalní abstraktní tapety. Dostupné rozměry 1440x2560, 375x667, 1280x768, 2560x1440, 2048x1536, 1800x1440, širokoúhlé 1366x768, 1440x960, 3200x1800, 375x812, 854x480, 1600x900, 1680x1050, 1536x2048, 1920x1200, 750x1334 atd.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Nejlepší online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejlepší online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Karetní hry, Relaxační hry, Postřehové hry, Pro dívky, Akční hry, Logické hry, Stolní a deskové hry, Bojové hry, Střílečky, Závody aut, Brutální krvavé hry, Adventury, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Strategie, Sportovní hry a tak dále.

Světové vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Světové vlajky. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země východní Asie, země Severní Ameriky, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, země Afriky, Antarktidy, evropské země a státy apod.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Keywords:Seznam souborových přípon, zajímavosti, humor, URL, Tapety na plochu Velikonoce, odkaz, webovky, kuriozity, World Flags, Členské země americké federace, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Myšlenky, moudra, bonmoty, aforismy, výroky, hlášky, rčení

Slavné citáty, Myšlenky, moudra, bonmoty, aforismy, výroky, hlášky, rčení, . Naleznete zde citáty o kráse, citáty o manželství, moudra o dětech, citáty o rozumu, hlášky o alkoholu, citáty o ženách, citáty o penězích, citáty o svobodě, citáty o smrti, citáty o neštěstí, citáty o životě, citáty o člověku, citáty o bohu, citáty o lži, citáty o bohatství, citáty o odvaze, citáty o zdraví, citáty o smutku, citáty o lásce, citáty o víře od různých známých osobností.

černý humor, anekdoty, vtípky, ftipy, vtipy, kameňáky

Chcete se pobavit? černý humor, anekdoty, vtípky, ftipy, vtipy, kameňáky. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, vtipné hádanky, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, kameňáky, vtipy o facebooku, murphyho zákony apod.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Klíčová slova: info, Nejlepší online hry zdarma, Online testy zdarma, Geography and flags, Online životopisy, biografie slavných osobností, A, tipy, FarmVille social network browser game, Seznam vlajek měst České republiky, weby, webové stránky, pro dospělé

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Mj. na webu naleznete zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, cizí jazyky, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako značky upravující přednost, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, výstražné značky, zahraniční značky apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: technika, hardware, školství, nástroje, náboženství a křesťanství, cestování, zkratky, nápoje, zločin a právo, literatura, software, politika, kultura, psychologie, chemie, filozofie, lékařství a medicína, stavebnictví, sport, matematika, materiály, fyzika, účetnictví, český jazyk atd.

Klíčová slova: doporučujeme, M, Světové vlajky, Athletic Bilbao club, Počítačové tapety pro Windows, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, hyperlinky, Velikonoční pozadí na plochu s motivem kočiček, internet, Superhry a hry online zdarma, Nejlepší online hry zdarma

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Mj. na webu naleznete zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, cizí jazyky, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Nejlepší online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejlepší online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Strategické onlinovky, Deskovky, Oddechové hry, Vaření a smažení, online html5 hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Logické hry, Barbie hry, Letecké simulátory, Skákací a hopsací gamesky, Auta a závodní, Sportovní gamesy, Farmářské hry, Omalovánky, Adventury, Hannah Montana, Puzzle a skládačky, Vzdělávací a výukové hry, Hry s koňmi, Karetní hry - solitaire, Oblíkačky apod.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Online životopisy, biografie slavných osobností - Životopisy slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Florida Panthers, Překladatel, Komik, Vojáci, Američan, Vládce, Sci-fi, Exilový prezident, Husité, Hejtman, Vojevůdce, Slovák, Dabérka, Československo, Trenérka, Esejista, Žijící, Ministři, Washington Capitals, Politik, Ministr, Brno, Stoletá válka, Francouz, Právník, Mluvčí, Obchodník, Zlatý slavík, Komunista, Zavražděn, Miliardáři, Starověký Egypt, Antropolog, Dallas Stars, New Jersey Devils, Sebevražda apod.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Klíčová slova: cestování, zadarmo, zdarma, zábava, Biografie slavných osobností, Warez, Stručný slovník pojmů a termínů, Super online kvízy, počítače, Onlinovky zdarma, Webové online hry zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Vlajka Americké Samoy,

Několik fórů na závěr. Vtip Dovolená: Zvířátka jedou na dovolenou. Lišák s milenkou, osel s manželkou, vůl s celou rodinou, kanec sám a čeká, která svině se k němu přidá.

Na náboru malých hokejových talentů se ptá malý capart trenéra: „A jakou budu mít jako útočník zbraň?”

Chcete vydělávat díky Facebooku? Jděte do Účet -> Nastavení účtu -> Deaktivace účtu. A začněte, dop*dele, konečně pracovat!

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Póquer online
Partnerské weby
FC Bayern Munich
Tipy na zajímavé weby
Blahopřání k MDŽ
Zajímavé internetové odkazy
Obrázky k svátku
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.