Zajímavé odkazy, cestování, hry a informace

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zkuste online web Hry zdarma bez registrace Vybírejte z kategorií Barbie hry, Auta a závodní, Letecké simulátory, Hannah Montana, Holčičí, dívčí hry pro holky, Strategické onlinovky, Logické hry, Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, Vzdělávací a výukové hry, Adventury, Deskovky, online html5 hry, Farmářské hry, Oddechové hry, Omalovánky, Oblíkačky, Puzzle a skládačky, Skákací a hopsací gamesky, Střílecí hry, Arkády a plošinovky apod.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, krajů České republiky atd.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Klíčová slova: Seznam přípon a koncovek souborů, Vlajky spojených států amerických, odkazy, Pozadí na PC ke stažení, Sexy Christina ricci, Online hry zdarma, internetové stránky, kuriozity, Vše pro zvířecí miláčky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Slovník pojmů Co je to?, pro dospělé, Světové vlajky

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: fyzikální jednotky, země EU, okresy České republiky, politické strany a hnutí, geocaching, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, mezinárodní organizace, měny, úřady a ministerstva, firmy a společnosti, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky apod.

Onlinovky zdarma

Všem hráčům doporučujeme onlinovky zdarma . Naleznete zde Postřehové hry, Hry pro děti, Karetní hry, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče, Závody aut, Adventury, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Pro dívky, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Logické hry, Střílečky a tak dále.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Náš tip, cestování, hry a informace

Vtipy, frky, černý humor, ftipy, fóry, anekdoty

Chcete se pobavit? Vtipy, frky, černý humor, ftipy, fóry, anekdoty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Chucku Norrisovi, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Pepíčkovi, Frky ze života, Vtipy o doktorech, O manželství, Vtipy o policajtech, O Somálcích, O důchodcích, O zvířátkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O mužích, O Němcích, O Windows, O ekonomech, Frky, vtipy, vtípky, O škole, O gayích a homosexuálech, Frky o tchýních, Vtipy o Bohu, O ženách apod.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Keywords:Online testy zdarma bez registrace, volný čas, Dopravní značení, odkaz, Jak udělat kvalitní italskou pizzu?, multimédia, hyperlinky, K, Flags of the world countries, Online vánoční magazín, internet, webovky

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Informace, cestování, hry a informace

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Klíčová slova: humor, Seznam souborových přípon, Free game online hry, Firemní blahopřání k novému roku, pro děti, Online vánoční webzine, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Cameroon, Obrázky vlajek měst ČR, linky, info, Členské země americké federace

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj apod.

Síť, cestování, hry a informace

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Free game online hry

Příznivcům PC her doporučujeme free game online hry Hry jsou rozdělené kategorií: Strategie, Sportovní, Logické, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Střílečky, Oddechové, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Klasické, Karetní, Velikonoční hry a podobně.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak konvertovat, v čem upravit, jak vytvořit, kterak editovat, čím prohlížet, čím zobrazit, jak otevřít, jak exportovat, v čem spustit, jak spustit následující typy souborů: systémové soubory, dokumenty, konfigurační soubory, internet a web, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, písma, fonty, hudební audio soubory, obrazy disků, spustitelné soubory, koncovky souborů apod.

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako nápoje, ženy a dívky, rostliny, přístroje, zvířata, náboženství, láska, jídlo a nápoje, květiny, symboly, hudba, mapy, stavby, auta, sport, smajlíci a emotikony, Vánoce a Advent, dopravní prostředky, hmyz, ptáci, muži, halloween, věda atd.

Klíčová slova: zdarma, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, V, Sexy Naomi Campbell, Obrázky zdarma, počítače, Kliparty zdarma, Tapety na plochu jídlo, Dopravní značky, Super online flash hry, Online web Hry zdarma bez registrace

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj apod.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, výstražné značky, vodorovné značení, dopravní zařízení, informativní provozní značení apod.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako věda, fyzika, software, počítače, internet, náboženství a křesťanství, zkratky, český jazyk, účetnictví, latina, nápoje, ekonomie a ekonomika, kultura, literatura, filozofie, cestování, různé, rostliny, lékařství a medicína, jídlo, hardware, nemoce, bankovnictví, politika atd.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, cizí jazyky, online testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Klíčová slova: Biografie slavných osobností, F, weby, cestování, webové stránky, Omalovánky a pozadí na plochu PC, M, Přehled zkratek a akronymů, zajímavosti, výukové pomůcky, školství, Obrázky vlajek měst ČR, Bacará, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Drsná terapie: Chlap byl na vyšetření a lékař mu oznamuje: „Je to zlé, váš test na AIDS je pozitivní.” „Pane doktore, a nemůžete mi nějak pomoct? Dobře zaplatím.” „Bohužel, tady je medicína zatím bezmocná. Vy jste homosexuál?” „Ano.” „Tak potom bych pro vás jeden recept měl. Vezměte kilo neumytých rajčat, shnilou rybu, půl druhého litru mléka, půl kila syrového masa, co už začíná páchnout, do toho pět litrů vody, pořádně rozmixovat, nechat tři hodiny pracovat a potom v průběhu jedné hodiny vypít.” „Děkuji, pane doktore, už se běžím léčit!” Když pacient odešel, sestřička se diví: „Pane doktore, vždyť ten test na AIDS má v pořádku, tak proč jste mu předepsal takové projímadlo?” „Aby si ten buzerant konečně uvědomil, k čemu má prdel.”

Neboj, není nabitá!

Jede tatra do kopce, drtí přitom důchodce. Černé brýle,bílá hůl, pročpak jen neuhnul?

Další odkazy:

Tapety na plochu flóra a květiny
Partnerské internetové stránky
Christina Aguilera
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Velikonoční textová blahopřání
Odkazy na partnerské weby
Sexy Sara Shimada
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Obrázek Zdravotní sestra
Zajímavé internetové odkazy
Selena Gomez

Děkujeme vám za vaši návštěvu.