Zajímavé odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Vše o Vánocích - vánoční web

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Vše o Vánocích. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční zábava, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční filmy, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Jingle Bells, Vánoční prostírání, Lego, Vánoční punč, Jezulátko, Obrazovka, Ježíšek, Cesmína, Vídeňský punč, Jarmark, Santa Claus, SMS, Vánoční svařák, Vánoční svícen, Keramický adventní věnec, Sněhulák, Anděl, Striezelmarkt, Wallpaper, Schleich, Kinder, Anglicky, Václavské náměstí, Drážďany, Přání, Adventní trhy, Píseň, PF, Advent, Bůh, Alkoholový kalendář apod.

Rčení, přísloví, aforismy, výroky, úsloví, moudrosti, hlášky

Citáty slavných, Rčení, přísloví, aforismy, výroky, úsloví, moudrosti, hlášky, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o bohatství, citáty o ženách, citáty o smutku, citáty o zdraví, citáty o přátelství, citáty o kráse, citáty o rozumu, citáty o zlu, citáty o víře, citáty o svobodě, citáty o lásce, citáty o smrti, citáty o štěstí, citáty o neštěstí, citáty o manželství, citáty o odvaze, citáty o nenávisti, citáty o bohu, hlášky o alkoholu, citáty o lži od různých známých osobností.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Anekdoty, vtipy, kameňáky, fórky, vtipné texty, ftipy

Potřebujete se uvolnit? Anekdoty, vtipy, kameňáky, fórky, vtipné texty, ftipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Němcích, O škole, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o cikánech, Frky ze života, O Slovácích, O zvířátkách, O důchodcích, O ženách, Frky, vtipy, vtípky, O mužích, Vtipy o policajtech, Frky o tchýních, O manželství, O ekonomech, O Windows, O Somálcích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Bohu, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi apod.

Wallpapers na plochu PC - obrázky na PC

Dále vám doporučujeme: Wallpapers na plochu PC. můžete využít v ultrabook, phablet, mobil, monitor, PC, displej, počítač, mobilní telefon, notebook, obrazovka počítače, smartphone a pro operační systémy Mac, Windows 2000, FreeBSD, Apple iOS (iPhone), SUSE Linux, Windows 98, BlackBerry OS, Windows 10 Mobile, Chrome OS, Windows 10, Windows XP. Obrázky ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fantasy, zvířata, free wallpapers, motorky, vesmír, kosmos, Formule 1, tenisté a tenistky, armáda, válka, zbraně, fraktály, květiny, oceán, moře, pláže, ptáci, nature - příroda, hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery, sportovní a závodní auta, flóra, stromy. Dostupné rozměry 1920x1280, 1440x900, 1800x1440, 1920x1080 Full HD, 1280x960, 1366x768, 1280x720, 1440x960, 1024x768, 3200x1800, 2048x1080, 1366x1024, 1680x1050, širokoúhlé 1366x768, 800x1280, 1920x1080 atd.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Klíčová slova: zdroje informací, doporučujeme, cestování, webovky, Velikonoční tapetka na plochu, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, zadarmo, info, Omalovánky pro malé děti, Počítačové tapety pro Windows, odkazy, Stručný encyklopedický slovník, Vlajky měst České republiky

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Kameňáky, anekdoty, vtipné texty, černý humor, vtípky, fóry

Chcete se pobavit? Kameňáky, anekdoty, vtipné texty, černý humor, vtípky, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, vtipné básničky, vtipné citáty, vtipné hádanky, anekdoty o politice, kameňáky, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí apod.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: věda, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, hanlivé až sprosté přezdívky, poruchy, osobnosti, profese a zaměstnání, mytologie, nadpřirozené osoby, psychologie, historie, sport, záliby, politika, křesťanství, státní správa, fikce a fantasy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, podnikání a podnikatelé, školství, přezdívky, politici, žurnalisté a novináři, rodinné vztahy, panovníci, prezidenti, králové a círaři atd.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma atd.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Keywords:K, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, školství, Superhry a hry online zdarma, Velikonoční textová a obrázková přáníčka, internetové stránky, pro dospělé, zeměpis, Tapety na plochu Automobily, Kliparty pro Office, K, Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nejhranější online hry zdarma

Běžte na nejhranější online hry zdarma . Naleznete zde Strategie, Brutální krvavé hry, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Střílečky, Sportovní hry, Animace, Akční hry, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Závody aut, Relaxační hry, Karetní hry, Adventury, Logické hry a tak dále.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií rostliny, zločin a právo, věda, bankovnictví, školství, cestování, nápoje, ekonomie a ekonomika, stavebnictví, politika, náboženství a křesťanství, latina, lékařství a medicína, zkratky, počítače, technika, internet, software, sport, materiály, kultura, hardware, matematika, fyzika atd.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Obrázky na PC - tapety na plochu počítače

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Obrázky na PC. lze použít v monitor, mobil, ultrabook, tablet, displej, notebook, obrazovka počítače, počítač, PC, mobilní telefon, smartphone a pro operační systémy OSX, Lubuntu, Linux Ubuntu, Windows Me, BlackBerry OS, Windows 98, Microsoft Windows Vista, Windows 10 Mobile, Windows Server 2012, SUSE Linux, Slackware. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: Velikonoce - velikonoční tapety, rostliny, noční města, květiny, kytky, 3D a Abstraktní, příroda, krajina, dopravní prostředky, moře, oceány, pláže, Roztomilá zvířátka, operační systémy, Windows, motorky, motocykly, hry a herní wallpapery, sportovní pozadí, vojenské Army tapety a zbraně, wallpapery, voda a bubliny, adventní a vánoční tapety, letadla, auta, psi a štěňátka. Zvolit si můžete z velikostí 375x667, 1536x864, 2048x1536, 393x786, 1440x900, HD 1280x720, 1920x1440, 1600x2560, 1280x1024, 1600x900, 1536x2048, 1280x800, 800x1280, 1152x768, 1200x1920, 1280x854 atd.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Klíčová slova: Přehled zkratek a akronymů, Vlajky států USA, weby, Omalovánka Oživlé vajíčko, kuriozity, Wallpapers na plochu PC, hyperlinky, Poker online, Online adventní magazín, PC pozadí pro Windows, zdarma, Životopisy slavných osobností

Biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom se podívejte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, významné osobnosti atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Ministr zahraničí, Prezidenti ČR, Skladatel, Podnikatel, Poslanec, Královna, Poprava, Philadelphia Flyers, Francie, Továrník, Textař, Zpěvák, Charta 77, Trest smrti, Olympijští vítězové, Trenérka, Manýrismus, Hejtman, Kancléř, Státník, Hokej, Generalissimus, Fotograf, Ekonom, Dramatik, Olympiáda, Prezident USA, Slováci, New Jersey Devils, Angličané, Orlík, Romantismus, Komunisté, Ital, Vojevůdce, Křesťanství apod.

Webové online testy zdarma

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme webové online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Nejhranější online testy a kvízy, volný čas, Velikonoční pozadí na plochu kuřátka, Dopravní značení, zajímavosti, Přehled přípon a koncovek souborů, Antistresové omalovánky, Online hry zdarma, počítače, Vlajky států obrázků

Biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom se podívejte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, významné osobnosti atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Ministr zahraničí, Prezidenti ČR, Skladatel, Podnikatel, Poslanec, Královna, Poprava, Philadelphia Flyers, Francie, Továrník, Textař, Zpěvák, Charta 77, Trest smrti, Olympijští vítězové, Trenérka, Manýrismus, Hejtman, Kancléř, Státník, Hokej, Generalissimus, Fotograf, Ekonom, Dramatik, Olympiáda, Prezident USA, Slováci, New Jersey Devils, Angličané, Orlík, Romantismus, Komunisté, Ital, Vojevůdce, Křesťanství apod.

Webové online testy zdarma

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme webové online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: polských vojvodství, regionů Francie, rakouských zemí, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky apod.

Klíčová slova: multimédia, Vlajky jednotlivých států USA, Free game online hry, Webové online testy zdarma, Biografie slavných osobností, World countries flags, Obrázky na PC, zábava, webové stránky, Online testy zdarma bez registrace, humor, odkaz, Velikonoční přání k Velikonocům, 4

Několik fórů na závěr. Vtip Paradox:

Maruška v lese najde dvanáct měsíčků a prosí je o jahody. "V pořádku, Maruško, dostaneš jahody, ale nás všech devět se s tebou pomiluje!" "Cože? Vždyť je vás dvanáct..." "To ano, ale Červen, Červenec a Srpen jsou teplý."

Pejsku, pojď sem.

Další odkazy:

Velikonoční omalovánka vejce k vytištění
Partnerské weby
Velikonoční blahopřání Roztomilý zajíček
Tipy na zajímavé weby
Velikonoční přáníčka pro vaše blízké
Doporučené odkazy
Poker karetní hra
Zajímavé internetové odkazy
Dětské omalovánky
Naše tipy
Vybarvěte si velikonoční kraslici zdarma

Děkujeme vám za vaši návštěvu.