Zajímavé odkazy, technika, kultura, volný čas

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak spustit, v čem upravit, jak přehrát, jak konvertovat, jak exportovat, v čem spustit, jak otevřít, čím zobrazit, jak převést, jak importovat, kterak editovat soubory těchto typů: hudební audio soubory, dokumenty, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, komprimace dat, video soubory, písma, fonty, obrazy disků, koncovky souborů, spustitelné soubory, šablony dokumentů apod.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Náš tip, technika, kultura, volný čas

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Vlajky států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Maine, New Hampshire, Kalifornie, Nové Mexiko, Mississippi, Oregon, Michigan, Utah, Massachusetts, Havaj, Aljaška, Wyoming, Jižní Karolína, Colorado, Kentucky, Alabama, Tennessee, Washington, Iowa, Kansas, Arkansas, Georgie, Maryland, Louisiana, Missouri, Montana atd.

Klíčová slova: PC tapety pro Windows, internet, Free game online hry, zdroje informací, Roulette casino game online how to play, humor, doporučujeme, info, Nejznámější vánoční trhy, Dopravní značení, Webové online testy zdarma, Wallpapers na plochu PC, Online hry zdarma

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj apod.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak otevřít, v čem upravit, čím zobrazit, jak spustit, jak vytvořit, jak exportovat, jak importovat, kterak editovat, jak konvertovat, v čem spustit, jak převést soubory následujících typů: šablony dokumentů, dokumenty, písma, fonty, hudební audio soubory, koncovky souborů, systémové soubory, video soubory, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, spustitelné soubory, obrazy disků apod.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Online adventní magazín - vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom zkuste Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, vánoční přání, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční dekorace atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Štědrý den, Václavské náměstí, Borovice, Atmosféra, Koleda, Omalovánky, Mrazík, Patchwork, Přání, Vánoční pozadí, Šišky, Vánoční punč, Vánoční tapety, Třásně, Lindt, Řetězy, Jesličky, Vinná klobása, Adventní neděle, Štědrý večer, LED svíčky, Advent, Stromeček, Svíčky, Sněhulák, Recepty, Plzeň, Vánoční svícen, Umělý vánoční stromek, Papírové ozdoby, Květiny apod.

Onlinovky zdarma

Zahrajte si onlinovky zdarma . Naleznete zde Závody aut, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Karetní hry, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Adventury, Strategie, Hry pro dva hráče, Animace, Střílečky, Postřehové hry, Logické hry, Relaxační hry, Pro dívky a tak dále.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Keywords:Obrázky a kliparty zdarma, Státní prapory, Vlajky států USA, weby, Adventní obrázky a kliparty zdarma ke stažení, počítače, URL, linky, Free computer wallpapers, Obrázky vlajek měst ČR, volný čas, Online adventní magazín

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Staré hry online

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme staré hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete parkování - parkovačky, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Závodní, Vánoční online hry, Střílečky, Klasické, Logické, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Karetní, Oddechové, Strategie, Bojové online gamesy a podobně.

Informace, technika, kultura, volný čas

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Pak zkuste Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, herci a herečky, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Orlík, Politik, Textařka, Francie, Charta 77, Američané, Dabérka, Washington Capitals, Francouz, Rakušan, Prezidenti USA, Vražedkyně, Miliardář, Boston Bruins, Florida Panthers, Olympiáda, Diplomat, Válka, Egypt, Hudba, Angličané, Komunista, Křesťanství, Hejtman, Esejista, Obchodník, Historik, Stoletá válka, Básníci, Básník, Hudebnice, Habsburkové, Renesance, Antropolog, Manýrismus, Filozof apod.

Klíčová slova: webové stránky, č, Federace USA, Visačky a jmenovky na vánoční dárky zdarma ke stažení, odkazy, Přehled souborových přípon, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Wayne Mark Rooney Ingiliz futbolcudur, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Biografie slavných osobností, Online geografické testy zdarma bez registrace, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Wallpapers na plochu PC - pC pozadí pro Windows

Také doporučujeme: Wallpapers na plochu PC. jsou vhodná pro phablet, notebook, monitor, počítač, smartphone, displej, ultrabook, mobilní telefon, obrazovka počítače, PC, mobil a pro operační systémy Lubuntu, Java ME, Windows Me, Chrome OS, Linux Xubuntu, Windows XP, Android, Linux Mint, FreeBSD, Linux Fedora, SUSE Linux. Full HD tapety na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: zvířata, 3D a digitalní abstraktní tapety, Formule 1, sportovní wallpapery, velkoměsta a noční život, free wallpapers, květiny, armáda, válka, zbraně, nature - příroda, hmyz a pavouci, ptáci, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, tenisté a tenistky, fantasy, vesmír, kosmos, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen. Zvolte si z rozměrů 360x760, 854x480, 1600x1200, 1800x1440, 1536x2560, 768x1024, 3200x1200, širokoúhlé 1366x768, 1440x960, 1920x1080, 1600x900, 1280x1024, 800x600, 1280x720, 375x812, 750x1334 atd.

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Frky, fóry, fórky, černý humor, ftipy, vtipné texty

Zkuste vypnout! Frky, fóry, fórky, černý humor, ftipy, vtipné texty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií vtipy o blondýnách, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, kameňáky, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, anekdoty o politice, vtipy o facebooku apod.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, regionů Francie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: materiály, nemoce, nástroje, hardware, školství, jídlo, matematika, rostliny, latina, bankovnictví, psychologie, příroda, různé, počítače, filozofie, kultura, český jazyk, nápoje, sport, politika, chemie, software, zkratky, internet atd.

Klíčová slova: multimédia, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, F, Co je to vánoční girlanda?, zábava, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, výukové pomůcky, Křesťanské omalovánky k tisku, Dopravní značení, tipy, Stručný encyklopedický slovník

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Wallpapers na plochu PC - pC pozadí pro Windows

Také doporučujeme: Wallpapers na plochu PC. jsou vhodná pro phablet, notebook, monitor, počítač, smartphone, displej, ultrabook, mobilní telefon, obrazovka počítače, PC, mobil a pro operační systémy Lubuntu, Java ME, Windows Me, Chrome OS, Linux Xubuntu, Windows XP, Android, Linux Mint, FreeBSD, Linux Fedora, SUSE Linux. Full HD tapety na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: zvířata, 3D a digitalní abstraktní tapety, Formule 1, sportovní wallpapery, velkoměsta a noční život, free wallpapers, květiny, armáda, válka, zbraně, nature - příroda, hmyz a pavouci, ptáci, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, tenisté a tenistky, fantasy, vesmír, kosmos, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen. Zvolte si z rozměrů 360x760, 854x480, 1600x1200, 1800x1440, 1536x2560, 768x1024, 3200x1200, širokoúhlé 1366x768, 1440x960, 1920x1080, 1600x900, 1280x1024, 800x600, 1280x720, 375x812, 750x1334 atd.

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Motta, rčení, úsloví, myšlenky, hlášky, moudra, přísloví

Citáty slavných osobností, Motta, rčení, úsloví, myšlenky, hlášky, moudra, přísloví, rozdělené kategorií: přísloví o naději, citáty o zdraví, citáty o bohu, citáty o smrti, hlášky o alkoholu, citáty o lásce, citáty o přátelství, citáty o víře, citáty o ženách, citáty o životě, citáty o penězích, moudra o dětech, citáty o zlu, citáty o člověku, citáty o bohatství, citáty o štěstí, citáty o neštěstí, citáty o kráse, citáty o odvaze, citáty o rozumu od různých známých osobností.

Adventní magazín - vánoční web

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Pak zkuste Adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční koledy, vánoční přání, vánoční zábava, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční dekorace, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Santa Claus, Osvětlení, Tablet, Václavské náměstí, Lego, Svíčky, Kameňák, Vánoční tapety, Křesťanství, Vinná klobása, Přáníčko, Adventní kalendář, Vánoční svíčky, Adventní trhy, Láska nebeská, Ostrava, Pokrmy, Řetězy, Adventní neděle, Brno, Windows, Kapr, Strom, Ohňostroj, Slámový adventní věnec, Sněhová vločka, Cesmína, Pastýř, Neviňátko, Nový rok, Pozadí apod.

Klíčová slova: pro dospělé, Stručný slovník pojmů a termínů, Pozadí na plochu počítače, Webové online testy zdarma, zadarmo, Jak spořit a vytvářet úspory?, Online hry zdarma, zdarma, zajímavosti, hyperlinky, odkaz, M, Přání, přáníčka, blahopřání, gratulace, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Oblíbené roční období: Víte, proč mají teplouši rádi zimu ? Nosí se přece teplé oblečení ! A víte, proč mají rádi léto ? To zase bývá teplé počasí !

"Budu muset na oční," konstatuje smutně svatojánská muška. "Včera jsem se čtvrt hodiny dvořila nedopalku cigarety..."

Jestliže se pokoušíš zatlouci do zdi hřebík a on ti upadne na zem, neztrácej čas hledáním, protože ho nenajdeš. Jednoduše si zuj jednu botu a sundej ponožku, potom šlápni náhodně na jakékoliv místo pokoje (bez ohledu na to, jak je velký). Hřebík najdeš tam.

Další odkazy:

Vánoce, dárky, stromeček, Ježíšek
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Sexy Laetitia Casta
Doporučené internetové odkazy
Obrázek stavění sněhuláka
Odkazy na užitečné webové stránky
Kate Winslet
Zajímavé webové stránky
Vánoce symbol klidu, míru a pohody
Zajímavé internetové odkazy
Grunge hudební styl

Děkujeme vám za vaši návštěvu.