Zajímavé odkazy, internet, počítače, hry

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

PC tapety pro Windows - obrázky na plochu PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. PC tapety pro Windows. doporučujeme pro smartphone, displej, mobilní telefon, PC, obrazovka počítače, mobil, phablet, počítač, ultrabook, notebook, tablet a pro operační systémy Android, Windows Server 2012, Windows 7, Lubuntu, Linux Xubuntu, Windows 2000, Linux Ubuntu, Slackware, Java ME, Windows 10, macOS. Obrázky ke stažení jsou rozdělené kategorií: květiny, kytky, Velikonoce - velikonoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, noční města, hry a herní wallpapery, hudební tapety, rostliny, zvířata, moře, oceány, pláže, letadla, operační systémy, Windows, 3D a Abstraktní, sportovní pozadí, voda a bubliny, wallpapery, jídlo a nápoje, adventní a vánoční tapety, Roztomilá zvířátka, dopravní prostředky, vesmír, planety, galaxie. Mnoho verzí a velikostí jako 360x640, 1440x2560, 1920x1440, 1152x864, 1680x1050, 1280x768, 360x720, 1366x1024, 320x568, 1440x900, 360x760, 412x846, 1536x864, 768x1024, 1200x1920, 1152x1920 atd.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Klíčová slova: PC tapety pro Windows, B, Přehled států světa a jejich vlajek, Seznam přípon a koncovek souborů, Vlajky, flags, Obrázky vlajek měst ČR, Státní prapory všech států, Biografie slavných osobností, Thierry Daniel Henry, Životopisy osobností, Přehled přípon a koncovek souborů, linky, pro děti

Skvělé hry online zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme skvělé hry online zdarma Vybírejte z kategorií Adventní, vánoční hry, Puzzle a skládačky, Logické hry, Strategické onlinovky, Oblíkačky, Omalovánky, Střílecí hry, Skákací a hopsací gamesky, Vaření a smažení, Auta a závodní, Hannah Montana, Deskovky, Oddechové hry, Sportovní gamesy, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vzdělávací a výukové hry, Arkády a plošinovky, Hry s koňmi, Karetní hry - solitaire, Akční gamesky, Barbie hry apod.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Náš tip, internet, počítače, hry

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, cizí jazyky, online IQ testy zdarma atd.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Keywords:URL, hyperlinky, zdroje informací, multimédia, Shannon Elizabeth, Webové online testy zdarma, Webové html5 hry zdarma, Skvělé hry online zdarma, AC Milán, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Online adventní magazín

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, hudební zkratky, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, měny, vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky, fyzikální jednotky, týmy NHL, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, okresy České republiky, geocaching, mezinárodní organizace apod.

Síť, internet, počítače, hry

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak importovat, jak spustit, čím zobrazit, jak vytvořit, jak otevřít, v čem spustit, jak přehrát, jak exportovat, jak převést, v čem upravit soubory těchto typů: grafiku, spustitelné soubory, systémové soubory, konfigurační soubory, šablony dokumentů, obrazy disků, hudební audio soubory, video soubory, koncovky souborů, dokumenty, písma, fonty, komprimace dat apod.

Obrázky vlajek měst ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj apod.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Slovník pojmů Co je to?, Kliparty pro Office, Athletic Bilbao, č, zeměpis, Obrázky a kliparty zdarma, Fotografie topmodelek, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Nejhranější online hry zdarma, H, info

Hlášky, přísloví, myšlenky, bonmoty, úsloví, moudra, výroky

Slavné citáty, Hlášky, přísloví, myšlenky, bonmoty, úsloví, moudra, výroky, . Mj. na webu naleznete citáty o bohatství, citáty o svobodě, citáty o penězích, citáty o manželství, citáty o rozumu, citáty o neštěstí, citáty o lži, citáty o ženách, citáty o nenávisti, moudra o dětech, citáty o smrti, citáty o zdraví, citáty o dobru, citáty o přátelství, citáty o kráse, citáty o štěstí, citáty o zlu, citáty o bohu, hlášky o alkoholu, citáty o člověku od různých známých osobností.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, rakouských zemí, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, regionů Francie atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, měny, firmy a společnosti, státy usa, geocaching, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, úřady a ministerstva, obecné zkratky, politické strany a hnutí, země EU, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: jídlo, kultura, psychologie, stavebnictví, software, účetnictví, věda, sport, zkratky, politika, matematika, materiály, rostliny, příroda, náboženství a křesťanství, český jazyk, hardware, různé, latina, počítače, chemie, bankovnictví, nemoce, fyzika atd.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Klíčová slova: zadarmo, Vlajky amerických států USA, internet, Vlajka Skotska, Vánoční magazín, doporučujeme, zábava, Grunge hudební styl, internetové stránky, weby, Vlajky měst a obcí České republiky

Hlášky, přísloví, myšlenky, bonmoty, úsloví, moudra, výroky

Slavné citáty, Hlášky, přísloví, myšlenky, bonmoty, úsloví, moudra, výroky, . Mj. na webu naleznete citáty o bohatství, citáty o svobodě, citáty o penězích, citáty o manželství, citáty o rozumu, citáty o neštěstí, citáty o lži, citáty o ženách, citáty o nenávisti, moudra o dětech, citáty o smrti, citáty o zdraví, citáty o dobru, citáty o přátelství, citáty o kráse, citáty o štěstí, citáty o zlu, citáty o bohu, hlášky o alkoholu, citáty o člověku od různých známých osobností.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Vlajky jednotlivých států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky jednotlivých států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Montana, Iowa, Washington, Kansas, Severní Karolína, Wyoming, Jižní Karolína, Utah, Oklahoma, Oregon, Colorado, Michigan, Illinois, Wisconsin, Maryland, Virginie, Aljaška, Nevada, Kentucky, Tennessee, Nebraska, Nové Mexiko, Mississippi, Indiana, Texas, Kalifornie atd.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Státní prapory všech států

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech států. V této jedinečné sbírce naleznete země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, Antarktidy, státy Střední Ameriky, země Afriky, státy Blízkého východu, země východní Asie, země střední Asie apod.

Klíčová slova: Super online kvízy, tipy, Online zeměpisné testy zdarma, školství, odkaz, FC Barcelona, K, Tapety na PC zdarma ke stažení, cestování, odkazy, výukové pomůcky, Staré hry online, Od všeho něco - tapety, omalovánky, Velikonoce, Vánoce, 2

Několik fórů na závěr. Vtip Kdo chce pít: Kdo chce rum pít, hůl si vždycky najde.

Proč mají gayové nejraději léto? Je barevné, módní a ostatní chlapi jsou v trenýrkách.

Ministr financí Kalousek navrhuje ve vládě: "Co kdybychom zavedli novou daň z topení uhlím?" "Ale prosím vás," namítá ministr zdravotnictví Julínek, "Uhlí je už tak drahé, že většina pracujících lidí a důchodců vůbec netopí a jejich rodiny jsou trvale nachlazené!" "Tak zavedeme daň z nachlazení," nedá se odbýt Kalousek.

Další odkazy:

Křesťanské omalovánky k vytištění
Odkazy na partnerské weby
Přáníčka nejen k narození dítěte
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Tapety na plochu Formule 1
Tipy na zajímavé weby
Omalovánky - dinosauři
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Anna Kurnikovová
Zajímavé internetové odkazy
Přání k narozeninám

Děkujeme vám za vaši návštěvu.